Srpen 2009

HIATUS-Asi tak do půlky Září..

31. srpna 2009 v 21:47 Blog
Od teďka tu mám HIATUS asi tak do půlky Září..zas wám napíšu..tak se mějte a papa =)

My diary//Dnes..wenku

30. srpna 2009 v 21:14 My Diary

Dnes jsem byla wenku s mojí super kámoškou Kikou(já sem taky Kika) =) Mno..byly jsme w Udánkách(na oříšky) xD a tak různě..=) Zítra zase budeme já,moe nejlepší kámoška(Peťa) a Kika..=) Peťa totiž dneska přijela z chaty =) Už sem se na ni mooc těšila! =) Jak otewřela dweře tak mi hned prohlížela hlawu a říkala: Ty máš melíry? A já: Jo.. A ona zase: Pěkný..! A já: Dík =D No ještě že se jí to líbilo..protože ona má dobrej styl a kdyby se jí to nelíbilo tak nwm co bych dělala..=D Mám rezawý melíry a ještě do toho budu mít blonďatý! To bude dobrý(si myslím),protože Kika má špinawej blond(wlasy) a do toho má blonďatý melíry a já sem si schwálně zkusila..jesli by na mě wypadali dobře..a.....jo =) No tak se mějte..užijte si ještě zítřek a pondělí a pak zase frčíme do školy! =) Už se těším!! Tak ahoj!

Diplom za AFF for Kikča

30. srpna 2009 v 12:22 Blog
Promiň že to trwalo..

Pro dnešek konec!

29. srpna 2009 v 21:24 Blog
Díky za návštěvnost:
Dnes:25
Online:2
Díky moc!! A dnes už jdu spát..je už docela pozdě..21:24 hodin..tak papa dobrou noc! Zítra napíšu..dobrou dobrou..=)

Hlášky ze Stmívání

29. srpna 2009 v 21:21 Stmívání
Některý sou dost směšný =D Ta 5. a 7.(ta je úplně nejlepší) xD Prej Všichni zírají..tenhle kluk ne! a tenhle taky ne!!! xD

zdroj:http://c-u-l-l-e-n.blog.cz/0908/twilight-hlasky#comment64149451


Edward:Jo, tohle je můj pokoj.
Bella: Žádná postel?
Edward: Ne. Já nespím.
Bella: Nikdy?
Edward: Ne, vůbec.

Bella: Jak jsi se sem dostal?
Edward: Oknem.
Bella: Děláš to často?
Edward: Jenom pár posledních měsíců.

Bella: Mami, kde máš mobil?
Rene: Hej, nesměj se. Neztratila jsem svou nabíječku. Utekla.

Bella: To jsou... maturitní čepice?
Edward: Starý rodinný žertík. Často maturujeme...

Rosalie: Celá rodina do toho bude zapletená, jestli to skončí špatně!
Bella: Špatně jako... že já budu k jídlu?

Bella: Co když mě vaši nebudou mít rádi?
Edward: Takže ty se bojíš, ne proto, že budeš v domě plném upírů, ale proto, že si myslíš, že mi tě neschválí?
Bella: Jsem ráda, že jsem tě pobavila!

Bella: Všichni strašně zírají.
Edward: Tenhle kluk ne. Ten se jenom podíval.

Edward:Ty... tvoje vůně je pro mě jako droga. Jsi jako moje osobní značka heroinu.

Bella:Kolik je ti?
Edward: Sedmnáct.
Bella: A jak dlouho je ti sedmnáct?
Edward: Už nějakou dobu...

Bella: Je se mnou něco v nepořádku?
Edward: Řekl jsem ti, že umím číst myšlenky a ty si myslíš, že je něco v nepořádku s tebou?

Edward:Co je v Jacksonwillu?
Bella: Jak o tom víš?
Edward: Neodpověděla jsi na mojí otázku.
Bella: Ty neodpovídáš na žádnou z mých, takže... Ani jsi mi neřek "ahoj".
Edward: Ahoj.
Bella: Řekneš mi, jak jsi zastavil dodávku?
Edward: Jistě. Měl jsem nával adrenalinu. Je to velmi běžné. Můžeš si to najít vygooglovat.
Bella: Floriďani! To je to, co je v Jacksonwillu.

Jessica:Ty jsi z Arizony že?
Bella: Ano.
Jessica: Nemají být lidi z Arizony... fakt opálení?
Bella: Jo... možná to bude ten důvod, proč mě odtamtud vykopli.

Nádherný retouch Ashley

29. srpna 2009 v 21:06 Ashley Tisdale
http://i222.photobucket.com/albums/dd133/coolwewe/ashleycopy.jpg
Tady jí to strašně sluší! A vypadá jako kdyby měla melíry! =) Jako já..! Já mám rezawý! Dneska mi je mamka udělala =) Nahoře vypadá jako kdyby měla rezawý..že jo? xO Toe hustý!! Tak ahoj =)

My diary//Dnes jsem byla doma..

29. srpna 2009 v 21:02 My Diary

Ahojík,tak dnes jsem byla celý den doma..=) Zítra(doufám) půjdu ven..Jinak teď se dívám na Hodinu pravdy..=) Jééééé...někdo si tam přeje notebook!! Já už ho taky chci!!!! =@ Ať už jsou Wánoce! =) A taky jsem teď před chvílí dovyměnila Křečkovi aquarko(byl totiž v kleci) Ááááááááá vyhrála to!! Ta z Hodina pravdy!! Se má..! Má totiž notebook! Týjo!! =( Jí to přeju!! A co ten dessign? Líbí se wám? Dělala jsem ho úplně sama! =) Oprawdu! Nekecám!! Mno..napište swůj názor =) Týjo! Já už sem dost ospalá!! Dneska se půjdu osprchnout a chrnět! =O A teď dělají něco s nožema..to bylo dobrý video xD Tak..a ceny..? Co to bude? Oooou mobil!! Ten je hustej! Tak já se budu dívat! =) Týjo..! Taky vyhráli!! Wow!!! Tak hooj! Napíšu zítra..mějte se a dobrou noc! Papa =)

SONDM-Přihláška

29. srpna 2009 v 14:58
  • Přezdívka..(Např.KiKuUuShEnQa)
  • Blog..(Např.www.vanessa-hudgensova.blog.cz)
  • Jméno zvířete..(Např.Lentilka)
  • Zvíře je..? (Např.Křeček)
  • Něco o zvířeti..(Lentilka hodně spí,běhá na kolotoči atd.)
  • 1.Kolo začne 1.Září
Ceny:
1.místo-4.diplomy(Se zvířátkem-2,s celebritou-2),Klikací ikonka,Upravená fotka(Např.Puzzle)
2.místo-2 diplomy(Se zvířátkem,s celebritou),Klikací ikonka
3.místo-1 diplom,jmenovka

PLS potřebuju hlásek!

29. srpna 2009 v 12:47 Blog
PLS! Potřebuju hlasy! Přihlásila jsem se do soutěže o nejlepšího mazlíčka když spí a mám jen dva hlasy a soutěž končí zítra! Potřebuju hlasy pro Lentilku: http://krecik-cleo.blog.cz/0908/soutez#komentare

My diary//Dneska doma..

29. srpna 2009 v 10:44 My Diary

Ahojík,dneska budu doma..protože venku pršelo a asi ještě bude pršet..a taky protože se mi dneska nikam nechce..=) Včera jsem vyměnila Křečkovi piliny a dnes ho dám zase do aquarium..My jsme ho nedávno dali do klece(docela malé) protože smrděl..ale když mu to budu čistit aspoň 3x za týden..tak nebude..mě by se to totiž líbilo víc v aquariu..najdu nějaký prolízačky(jestli nějaký najdu) a tak mno..A dneska budu mít obarvenou hlavu..asi budu mít blonďatý melíry a dole rezavý..nebo jak...=) Snad budu vypadat líp xD Doufám!! Držte mi palce! xD A taky se mi teď líbí Ashley Tisdale! Má super písničky! A ten dess co je tu s ní sem nedělala já ale našla jsem ho na osobnostech..zkoušela jsem udělat já dess ale nešlo mi to...A ta ikona..kterou tu teď mám jsem já s Křečíkem-Lentilkou(ta je moje) =) ..Mno..to je všechno co sem chtěla říct..tak se mějte..Mám vás moc ráda a díky za TOPLIST! A ještě mi napište jak se vám líbí ten design =) Mě jo!! Tak pište..zatím...mějte se...ahoooooooj!!

New herečka v H2O

28. srpna 2009 v 16:59
V 3.Sérii bude hrát místo Emmy(Claire Holt) jiná holka..ale to už asi wíte..Jmenuje se Indiana Evans(Bella) a toto je její fotka jako mořská panna:

Je pěkná =)

2 fotky z H2O-3.Série

28. srpna 2009 v 16:57


zdroj:http://serial-h2o.sblog.cz/

My diary//Budu mít new dessign =)

28. srpna 2009 v 16:55 My Diary

Ahojík,zkusím udělat dessign s Ashley Tisdale..napíšu wám pozdějš =) ..A taky wám ukážu ty složky s H2O..=) Mám obě(welký a malý):
HIATUS-Asi do půlky Září

28. srpna 2009 v 9:30 Blog

Ahojí,já teďka vůbec nemám čas na blog..teď půjdu s mamkou do města a koupí mě super papuče =) Sou hodně pohodlný!(Do school) ;) A ještě půjdeme do Zwerimexu a tam snad něco vybereme tomu Křečkovi(ale ať si Vavřinová nemyslí že jí vrátím ten kokos)-To se přece nedělá!!! Někomu něco dát a potom to chtít zpět! Tak se tu mějte a ozwu se určitě v Září(asi tak v půlce) tak ahoj..mějte se krásně a užijte si ještě ty 4 dny =) Pá!

My diary//Musím do školy..

27. srpna 2009 v 7:22 My Diary

Ahojík,dneska jdeme pomáhat dělat nástěnky a tak..(do školy) tagže tu teď nebudu..asi až dopoledne nebo odpoledne..na chvíli...A ještě mám THE SIMS 3! Je upa supr! Já ho teď každý den hraju =) Máme tam s kámoškou udělanou vilu a v nich bydlí jeden manželský pár =)..odpoledne dám fotky(snad)..tak pá =)

My diary//Já už se tak těším do school!

25. srpna 2009 v 19:49 My Diary

Týjo! Já bych nemohla bejt bez school!!! Kdyby nebyla school,tag by sem se fakt dost nudila!!! Už se dost těším =) Taky mám new písničky na mobilu =) Ale nebudu psát jaký! A nebo jo..ze Step Up(od Samanthy Jade) a ještě od H16 =) Ta se mi líbí..i mé kámošce Petře(best kámošce)..Jinak dnes sme byly s míma suprovýma kámoškama Leou a Domčou =) A taky se těším do school..protože se mi strašně líbijou moje složky xD Wíte s čím sou? S H2O,stačí přidat vodu xD ..Mám welký a malý..a moje bf má složky s Hannou Montanou =) Ty sou taky moc pěkný =) Ale mě se líbijou víc ty moje..ale nechci ji nějak urazit..mě se líbí obě..!! =) Tak wám zas někdy napíšu..pa =)

My diary//Nemám čas!

24. srpna 2009 v 20:04 My Diary
Ahoj..Tak já teď na blog nemám vůbec čas..Jsem s mojí úplně best kámoškou a taky už se strašně těším do school!! Tywoe!! Hlozně! Yóóóó! Konečně školáááááááááááá!!!!! =) Taky mám do ní super wěci =) Batoh,super desky,pozdro..a to je všechno...Tak wám napíšu jindy..Asi ještě před školou..ale už nemám teďka čas..tak pa =)

My diary//Byla sem venku =)

24. srpna 2009 v 9:55 My Diary
Ahojík,tag teď sem byla venku s mojí nej best kámoškou =) A teď šla s mamkou do města a já taky půjdu s mamkou do města..=) A odpoledne tady budu protože ona nemá čas..tagže tu určo budu!!!! My a i kámoška půjdeme koupit věci do school..už za týden! =) Já už se těším =) Na kámošky nejvíc!!! =) Tag já se du najíst a pak do města...Jinak jsou tu už ty statistiky! Přišla jsem na to!!! =) Super! Tag odpoledne...papa =)

My diary//Až zítra...

23. srpna 2009 v 18:59 My Diary
Dneska jsem byla doma..a řekla sem si že změním styl..tak sem si vzala new triko,moji best čelenku,welký kruhy(náušnice) a šla sem k tetě =) Byla jsem tam asi hoďku..byla tam i moje mamka a ségra =) A teď si půjdu umít hlawu a mamka mi udělá new sestřih ofiny(na bok) už se hrozně těším!! Zítra sem už konečně přidám SONDM(Soutěž o nejlepšího domácího mazlíčka)..určo!!!!! A taky sem dám ty statistiky..A ještě fotky toho Křečka! A ukážu wám můj styl před..a po =) A ještě sem dám diplom za spřátelení pro Kikču..mám new AFF!! =) ..Jinak prázky už skoro končej a zas půjdem do school mno..blbý =( Ale už se těším na kámošky!! Snad to zvládnem! Já du už do 7..tyvoe xD Čeče! To je strašný!!! xD Tag se mějte..zatím..a dobrou =)

Můj Křečík..Lentilka

22. srpna 2009 v 16:46 Blog
Trošec starý phota..
To sou starý..a ty dnešní dodám až zítra..