Březen 2010

Tuto knížku si přeju.........

30. března 2010 v 10:56 | KiKuŁi$h€n_Qá |  Stmívání
Tato knížka...............dokonalost! ♥♥ =O*
www.vanessa-hudgensova.blog.cz

Jsem na informatice.. xD

30. března 2010 v 10:54 | KiKuŁi$h€n_Qá |  Blog
Čááu,jsem na informatice a trošku se nudím..někdo mi pořád něco maže ze složky! Měla jsem tam prezentaci Stmívání ale někdo mi ji smazal..tak ji musím dělat znova! =( No tak pp něco sem přidám(máme totiž přestávku) =))

Edward všude kam se podíváš

28. března 2010 v 13:39 | KiKuŁi$h€n_Qá |  Stmívání
Soustředěně se dívejte na červený bod na obrázku a za mene nez minutu se podívějte na zeď..
...a uvidíte Edwarda!
3

zdroj: http://fa-bulous.blog.cz/

Happy Birthday Lady GaGa!

28. března 2010 v 10:52 | KiKuŁi$h€n_Qá
www.vanessa-hudgensova.blog.cz//NEKOPÍRUJ!

Jdu ven..

27. března 2010 v 15:28 | KiKuŁi$h€n_Qá |  Blog
Jdu ven tak čáááu..mějte se tu ,,blogaři'' ;);)

Velikonoční čičinka

27. března 2010 v 15:00 | KiKuŁi$h€n_Qá |  Ostatní
copyright:

Celý děj filmu Zatmění(Eclipse)

27. března 2010 v 14:58 | KiKuŁi$h€n_Qá |  Stmívání
Originální název: Eclipse
Český název: Zatmění
Žánr: Fantasy, Horor, Romantický, Thriller
Rok výroby: 2010
Režie: David Slade
Role: Bella Swan
Popis:

Celý příběh pokračuje ve třetím díle trilogie s poetickým názvem Zatmění (Eclipse). V tomto díle se Bella dostává do střetu se svými vnitřními pocity. Zjišťuje, že nedokáže ze svého života odsunout Jacoba Blacka, se kterým v předchozím díle trávila tolik společného času. Jacob ji pomohl přestát těžké období Edwardova bolestného odchodu. Zároveň si uvědomuje, že Edward i Jacob nemohou být přáteli ze dvou důvodů.
Za prvé - jsou odvěcí nepřátelé a každý stojí na jiné straně barikády. Za druhé oba usilují o získání Belly. Musí se proto rozhodnout mezi ohněm (Jacobem) a ledem (Edwardem). Její srdce je zmatené a tápe. Nechce ublížit ani jednomu z nich, ale je si vědoma, že okamžik volby se blíží a svou lásku může dát pouze jednomu. Pod tíhou vědomí, že druhému zlomí srdce, tuto volbu stále odkládá...
a více se zaplétá do milostné sítě. Ačkoliv se zdá, že se vnitřně přiklání k volbě stát se upírkou, aby mohla po Edwardově boku kráčet věčností. Zjišťuje, že není připravena a děsí se kroku do neznáma. Ačkoliv si je naprosto jistá, že Edward bude vždy stát po jejím boku, děsí ji ztráta lidskosti, přátel a rodiny. Jacob cítí její vnitřní neklid a snaží se přimět Bellu, aby se nevzdávala své duše kvůli upírovi.
Nabízí jí život se vším co k němu patří. Odvolává se na bolest, kterou upíři způsobili jeho kmeni. Vlastně díky nim musí po nocích pobíhat a střežit pomyslnou hranici jako vlk. Cítí k Belle víc než jen přátelství a bojuje s představou, že ji již nikdy nespatří živou a takovou jakou ji zná nyní. Jeho láska k Belle ho trápí víc než je schopen si připustit. Edward však vidí do jeho mysli a ví, jaké nebezpečí znamená přátelství Belly s Jacobem Blackem...
Na rozdíl od Jacoba však miluje Bellu nesobecky a nechává tak věcem volný průběh. Navzdory rivalitě jsou nakonec oba nuceni bojovat na stejné straně proti armádě novorozených žíznivých upírů, které stvořila Victoria, pomstychtivá upírka směřující k jedinému cíli zabít Bellu a pomstít tak smrt svého druha.

zdroj:
http://xoxo-kristen.blog.cz/

Sorry..

27. března 2010 v 14:49 | KiKuŁi$h€n_Qá |  Blog
Ahooj,moc se vám omlouvám že sem nic nepřidala! Nemohla sem se dostat na blog(nešlo mi heslo) tak sem si ho obnovila a protože jsem se zkoušela už několikrát přihlásit tak mi to psalo ať to zase vyzkouším za hodinu no..tak už jsem se sem dostala a jdu přidávat články ;)

Děje knížek Stmívání,Nový Měsíc,Zatmění,Rozbřesk,Půlnoční slunce

27. března 2010 v 7:11 | KiKuŁi$h€n_Qá |  Stmívání

Stmívání (Twilight)

První román z celé ságy vyšel v roce 2005 a ještě téhož roku byla Stephenie označena za nejslibnější autorku roku. Příběh vypráví o Isabelle Swan, která se přestěhuje z Phoneixu do klidného a deštivého Forks. Tam se seznámí s podivínem Edwardem Cullenem, o němž se později dozví děsivou skutečnost - je totiž upír. I přes nebezpečí, které jí hrozí, se však do Edwarda zamiluje a nehodlá se ho vzdát.


Nový Měsíc (New Moon)

Je dalším pokračování Iabellina příběhu. Tentokrát Stephenie Bellu a Edwarda vystaví zkoušce tím, že je od sebe odloučí. Bella i Edward to těžce nesou a když se Edward od své sestry Alice dozví že Bella se pravděpodobně zabila skokem z útesu, rozhodne se odjet do Itálie a požádat Volturiovi (nejmocnější upírskou rodinu) o smrt. Nakonec se ukáže, že Bella je naživu, podaří se jí ale Edwarda zachránit.


Zatmění (Eclipse)

Původně to měl být polsední díl trilogie, byl ale tak úspěšný, že Stephanie napsla ještě další pokračování, snad nejnapínavější ze všech. Bella se v něm musí rozhodovat mezi láskou k upírovi Edwardovi nebo k vlkodlakovi Jacobovi. Mezitím jí o život usiluje upírka Victorie z prvního dílu s celou armádou novorozených upírů. Bellu zachraňuje Edward s rodinou i Jacob se s vou vlkodlačí smečkou. Bella nemá jednoduché rozhodování


Rozbřesk (Breaking dawn)

V srpnu roku 2008 byl dokončen čtvrtý díl a 25.3.2009 vyšel i v ČR. Je rozdělen na tři části. První část: Isabella se vdala za Edwarda a po svatební cestě zjišřuje, že je nejspíš těhotná - s upírem! Druhá část: Tu vypráví vlkodlak Jacob Black, který musí přihlížet, jak těhotnou Bellu její dítě zabíjí. Třetí část: Bella, která přežila porod, teď musí chránit svou dceru před hrozícím nebezpečím.


Půlnoční slunce (Midnight sun)

Stephenie napsala ještě poslední díl Twilight ságy. Ten se však před dokončením objevil na internetu, spisovatelku natolik mrzelo, že její dílo bylo zneužito, že jeho vydání odložila na neurčito. Doufejme tedy, že se ho jednou dočkáme!


Děj filmu::Eclipse

27. března 2010 v 6:59 | KiKuŁi$h€n_Qá |  Stmívání
MOVIE: Twilight: Eclipse - fotoSeattlem otřásá série záhadných vražd a Belle znovu hrozí nebezpečí od záludné upírky, jež ji stále touží zabít. Uprostřed toho všeho se navíc musí rozhodnout, čemu dá přednost: lásce k Edwardovi, nebo přátelství s Jacobem.

Edward je upír, Jacob vlkodlak. Jsou jako led a oheň. Společnou mají jen vzájemnou nesmiřitelnou nenávist.

A ještě jedno rozhodnutí musí Bella učinit: má zvolit život, či smrt? Ale co pro ni znamená život a co je smrt?Robert a Kristen

27. března 2010 v 6:56 | KiKuŁi$h€n_Qá |  Stmívání
http://www.bravo.cz/files/ufrtzs24f989.jpg

Dakota Fanning: "Kristen Stewart je best kámoška!"

27. března 2010 v 6:50 | KiKuŁi$h€n_Qá |  Stmívání
Nejen obyčejné kamarádky, ale dokonce best friendky jsou teď Twilight hvězdy Dakota Fanning a Kristen Stewart!
"Jsme si opravdu blízké, můžeme si říct cokoliv a navíc se skvěle doplňujeme. Kristen se prostě stala mojí nejlepší kamarádkou," svěřila se Dakota na New Yorkské premiéře nového snímku The Runaways.

Film se odehrává v sedmdesátých letech a je o skutečné rockové holčičí kapele. Kristen si v něm zahrála leadera skupiny Joan Jett a Dakota její zpěvačku Cherie Currie. A protože The Runaways byly pořádně rozjeté holky, o intimní scény plné vášnivých polibků mezi nimi, nebyla při natáčení nouze...

"Díky tomu, že jsme s Kristen takové kámošky, tak nám líbání před kamerou vůbec nevadilo. Jindy bych se dost styděla, ale teď to byla legrace," prozradila na závěr Dakota.


Ke$ha: "Zasloužím si víc respektu!"

27. března 2010 v 6:49 | KiKuŁi$h€n_Qá
Na nedostatek respektu si stěžuje jeden z největších hudebních objevů poslední doby - zpěvačka Ke$ha! Bojí se, že většina lidí ji zná jen jako party girl, ale málokdo vidí, kolik práce je za její muzikou.

"Spousta lidí mi říká 'Tak jak se máš pařmenko?' nebo 'Kdy zajdeme na drink?', ale nikdo se neptá,co zrovna tvořím," stěžuje si zpěvačka!

Přitom pracuje opravdu od rána do večera a navíc její cesta ke slávě byla hodně trnitá: "Měla jsem sen a za ním jsem si šla. Bylo to těžký! Roky jsem na tom pracovala a neměla jsem třeba ani na jídlo!"

Teď je ale všechno jinak, Ke$ha je slavná a myslí si, že za to, co dokázala by zasloužila větší uznání! "Někdo to vzdá v půlce a já to zvládla, tak proč to všichni berou jako samozřejmost," posteskla si ještě zpěvačka!

Možná to bude tím, že její noční večírky jsou hodně divoké. "Ráda se bavím, to je pravda, ale asi budu muset trochu ubrat plyn, aby byla víc vidět moje hudba," odhlalila Ke$ha svůj plán do budoucna. Uvidíme, jestli se jí to podaří...


Nikki Reed: "Taylor Lautner je odporný!"

27. března 2010 v 6:48 | KiKuŁi$h€n_Qá |  Stmívání
Autogramiády na podporu Twilight: New Moon neobjíždějí jen hlavní hvězdy tohoto filmu, ale například do Santa Monici v Californii dorazila herečka Nikki Reed spolu s režisérem snímku Chrisem Weitzem!

"V Twilight hraji Rosalii Hale, nevlastní sestru Edwarda a moc mě ta postava baví," představila se Nikki, která za svou roli byla nominována na Teen Choice Award jako objev roku.

"Ságu Twilight mám moc ráda," přiznala ještě herečka. O všech hercích se to ale zřejmě říct nedá...

Na otázku, které scény z New Moon se jí líbí nejvíc, totiž bez přemýšlení odpověděla: "Všechny, kromě těch, kde je Taylor Lautner!"

Diváci v malém kinosále byli její odpovědí doslova šokovaní, tak Nikki přidala vysvětlení: "Chápu, že spousty lidí jsou z něj vedle, když vidí jeho vypracované tělo bez trička. Mně je ale odporný!"

Taylor na akci nebyl, a tak se nemohl bránit! Uvidíme tedy, jestli své herecké kolegyni něco vzkáže.


kusovka balónky2

25. března 2010 v 18:50 | KiKuŁi$h€n_Qá |  Ostatní
http://eleniska.blog.cz/rubrika/kusovky

kusovka koláček s jahůdkou

25. března 2010 v 18:49 | KiKuŁi$h€n_Qá |  Ostatní
9aee1f7886_53680728_o2.jpg picture by LillienDeFor
http://eleniska.blog.cz/rubrika/kusovky

kusovka little pet shop2

25. března 2010 v 18:48 | KiKuŁi$h€n_Qá |  Ostatní
70bb3896a47bc864293383e9c68a1c2d.jpg picture by butterflinka
http://eleniska.blog.cz/rubrika/kusovky

kusovka opička=I LOVE YOU

25. března 2010 v 18:44 | KiKuŁi$h€n_Qá |  Ostatní
http://eleniska.blog.cz/rubrika/kusovky

kusovka koláček

25. března 2010 v 18:44 | KiKuŁi$h€n_Qá |  Ostatní
http://eleniska.blog.cz/rubrika/kusovky

kusovka cédéčko

25. března 2010 v 18:43 | KiKuŁi$h€n_Qá |  Ostatní
http://eleniska.blog.cz/rubrika/kusovky