Duben 2011

Už zítra :)

29. dubna 2011 v 20:00 | KiKu$h :]* |  My Diary

Ahooj :) Jak já se na zítra těším :D My si ten den užijeme! :) Pořád si to říkám... :D Jak už jsem psala.. jedu za Berů :) Těším se na tebe! ♥ Já ji neviděla 8 měsíců :( :) Potom půjdu odpoledne ven s Marťou , Pájou a Jančou :) Už mě to nebaví sem psát :D Ikdyž bych ani nemuselaa.. :D Asi nebudu spát :D xD Tak já si jdu ještě dochystat nějaký věci,najíst se a spát :) Tak paa :) Užijte si čarodky a 1. máje ;))

Saturday ♥ :-)

27. dubna 2011 v 17:11 | KiKu$h :]* |  My Diary

Áhoj :) Tak jsme se dočkali s kámoškama :) V sobotu jedu za Berůů! ♥ Jupííí :))♥ Asi v 9-10 hodin ráno tam přijedem a budem tam tak do 5-6 večer.. asii... Takový je asi plán dne: Ráno ven jen s Berů,odpoledne do Nového Jičína(asi) a na večer ven s Pájou, Marťulou a ještě s jednou kámoškou(nemá blog) :D Ona totiž přijede do BT :)) :D Tak pro ni chystáme překvápko :D Už se strašně těším :)) ♥♥ Né.. nemůžu se dočkat! :D* Jsem ráda,že vás mám! ♥ Berů jsem neviděla od letních prázdnin tak už se strašně moc těším až ji obejmu :) Tolik se toho dělo za tu dobu od letních prázdnin tak budem mít o čem kecat :D Plánujem to,že přijedu totiž už od těch prázdnin no :D Tak konečně :) ♥ Noo tak já se vám potom zase ozvu ;) I am happy! ♥ :)) Mějte se ;) :)

Musím se smát :D

24. dubna 2011 v 16:31 | KiKu$h :]* |  My Diary
/NEKOPÍRUJ/

Čauky,musím se smát :D S jednou mou moc suprovou kamarádkou jsme si psaly o Velikonocích a tak nějak jsme se shodly že nemáme Velikonoce rády a že by jsme nejradši neotvírali :D Tak jsem jí poradila aby vypojila dráty a je to :D Nikdo nebude vědět že někdo zvoní a maj po ptákách :P xD Jako že nemůžu xD Děkuju za to že tě mám Marťo :)) Mám Tě ráda ♥ http://love-paramore-hayley.blog.cz/

Už zase neděle :/

24. dubna 2011 v 13:16 | KiKu$h :]* |  My Diary
/NEKOPÍRUJ/

Čusíček xD Prázky v poho.. :) Sice jsem chtěla za tou mojí :( Ale táta říkal že když jsou svátky tak nikam nepojedem :( :// Už by mohl být květen :) ...Někteří vědí o čem mluvím :) Dnes jsme byli s rodičema ve Svitavech :) Pohodička :D Objevila jsem úžasnou písničku :) xD (Volitelný horní box) .. Teď nevím co mám dělat... Jen tak sedím a píšu si s těma nejlepšíma :) :D Jsem zvědavá na Superstar.. tento víkend taneční kolo a všichni mají docela těžký písničky ale těším se moc na Gabču Gunčíkovou :) Vím že jí ta písnička sedne :)) Dobře si umí vybrat :) Včera a dnes jsem nějaká unavená,ne pořádně vyspalá.. včera jsem spala jen do 7 a dnes do půl 8.. :/ Jakože na nic :/ Se ani nedivím,že tu máma spí :D Poslouchám Katy Perry.. poslední dobou má super písničky :) Dnes vyměním křečkovi ,,domeček'' :D Voňavé jablkové pilinky :)) xD Pardon,trošku mi začíná hrabčit.. :D :D No nic,valím.. ahooj.. užívejte si prázky ;) Hlavně affs :) Přeju vám krásný ty dva dny ;) :D __________________________________

Blog smazán

20. dubna 2011 v 20:54 | KiKu$h :]* |  My Diary
Smazala jsem blog LadyPear... a neptejte se mě proč a podobný komentáře.. Díky ;)

Prázdniny :)

20. dubna 2011 v 19:29 | KiKu$h :]* |  My Diary
(google.cz)

Áhoj :) Od dneška konečně prázdniny :) Byla jsem s kámoškou venku a nafotila jsem zase pár fotek ;) Koupila jsem si skittles.. konečně! :D Jak je ta reklama tak jsem si říkala jak to asi bude chutnat tak jsem si je dnes ,,konečně'' koupila :D Protože u nás v obchoďáku u mýho baráku je ještě nemají.. Peníze mi akorát vyšly,jedny 10 Kč tak jsem si koupila dva balíčky :) Zelený a červený.. ale červený jsou lepší :P Doporučuju :D Těším se na víkend :D Já vím,jsem blázen :D Protože v sobotu Madagaskar(:D) a v neděli Superstar(:D) :D Asi o půl 6 jsem přišla dom a před chvílí jsem hrála The Sims 3 :) :D Tak paa :* Užívejte si prázdnin dokud můžete :))

Víkend :)

16. dubna 2011 v 16:01 | KiKu$h :]* |  My Diary
Áhojky,teď se nudím a píšu na blog. Před chvílí jsem hrála The Sims 3,dělala jsem si novou rodinu :D A konečně jsem přišla na to jak se tam dávaj vlastní písničky.. :D Poslouchám Keshu-Blow :) Docela dobrá písnička.. :) Tak k ségře jsme nejeli ale jedem tam zítra.. ale prý jen na chvíli :( :/ Chybí mi... TA moje.. :( Už chci k ní! Nemůžu se dočkat až ji uvidím :(!!!!! :PP Teď si už konečně píšem a mám lepší náladu :)

Úterý,středa..

13. dubna 2011 v 15:24 | KiKu$h :]* |  My Diary

Ahooj :) Možná jste včera někde slyšeli že u nás v Moravské Třebové hořela restaurace Morava.. Škoda :( Jsem tam chodila když mi bylo tak 10-12 let s mamkou na oběd :( Ale pak už ne.. Nejlepší bylo,jak jsem si vyfotila auto ČT24 xD Hned po škole jsem se tam šla s kámoškou podívat a už to nebylo tak strašný.. Pak jsem šla domů a pak jsem jela s tátou do zverimexu pro piliny pro křečka a do opravny aut pro letní pneumatiky :D Tak jsem to viděla ještě z jinýho úhlu.. viděla jsem že tam byly min. tři auta hasičů.. Ale prý jich tam bylo 13-16 jsem někde vyčetla.. A nakonec jsem se začala učit až o půl 7 :D Psali jsme čtvrtletku z matiky :/ Zvrtla jsem to :( :/ Pak z dějáku.. budu mít dvojku :) A z přírodopisu.. už po třetí z testu trojku.. jakoo.. vždycky mám z přírodopisu testu trojku!! :D
Zítra píšeme z chemie.. tak se musím naučit,chtěla bych totiž dostat za čtvrtletí dvojku.. tak snad se povede :) Taky jsme dnes byli někteří u školní zubařky a budu mít rovnátka.. :) Snad to nebude tak hrozný.. Mě se teda rovnátka líbí :)) V sobotu asi pojedem k ségře do vesnice tady u MT.. těším see :)) Konečně zase uvidím neteře a snad bude pěkně tak půjdem ven :) Tak čááu :)

Sobota,neděle,pondělí....ten čas tak rychle ubíhá

11. dubna 2011 v 15:41 | KiKu$h :]* |  My Diary

Ahooj,týjo ten čas tak rychle ubíhá :D Za chvíli budem mít prázdniny,pak to zase uteče a bude zase ta otravná zima :/ Léto si musíme všichni pořádně užít!! :) V sobotu jsem byla s kámoškou,byly jsme u ní doma protože venku hnusně foukalo :/ V neděli jsem byla s rodičema u ségry v České Třebové(fotky- http://ladypear.blog.cz/1104/ceska-trebova)... A dnes ve škole :D Normálka.. mám za čtvrtletí zatím z fyziky dvojku,z dějepisu dvojku a z češtiny trojku :) Ale chtěla bych se zlepšit ještě víc,abych neměla žádnou trojku na konci roku,zatím se snažím co nejvíc můžu :)) Včera byla Superstar.. nojo.. někdo mi tam chyběl :/ Ale všichni jsou dobří :) Až na pár vyjímek.. Těším se na večer,to budou zase nervy :D ..Ale blbý na tom je,že můžou vypadnout i dvě holky nebo dva kluci a ne jako v semifinále dva kluci,dvě holky.. Bude to zajímavé :) Asi před třičtvrtě hodinou jsem se dívala na ten zbytek(protože jsem šla včera brzo spát,ráno bych se neprobudila :D)..Skoro všem ta písnička sedla :) Nejlepší je stejnak ta jejich společná.. je dooost dobráá :)) Dnes jsem poslouchala E2 o přestávkách ve škole jen kvůli ní :D ..A mezi první a druhou hodinou ji zrovna hráli! :) :D Dnes je takový ,,rádiový den'' xD ..Tak se potom půjdu učit,tak ahoj :)

Pořád se s tím nemůžu vyrovnat :(

7. dubna 2011 v 20:56 | KiKu$h :]* |  My Diary

Brý večer :D :) Pořád se nemůžu vyrovnat s vypadnutím Noaha.. chci ho zpět! :/ Zítra končíme o hodinu dřív :) Pak jdu na kolo a kámoška na sk8 :) .. Heřman.^^ ..btw má dnes svátek :DD xD Teď se půjdu jen osprchovat,dnes jsme běhali na čas kolečko na hřišti a já myslela že mi upadnou nohy :D Tak se jdu vysprchovat no.. :D A pak spát konečně :) Jsem unavenááá!!! :D A bolí mě hlava ale už si nebudu brát prášek,nějak to zaspím :) Dnes se mi zdálo o Noahovi! :D Byl na nějakým náměstí a já mu říkala o podpis a aby se se mnou vyfotil a pak mi už zazvonil budík :( :D! Tak já jduu.. konečně zítra pátek :) Docela se těším na Velikonoce.. před rokem to bylo něco ... ještě teď mám výtlem xD No nic.. paa :)

Úterý

5. dubna 2011 v 19:45 | KiKu$h :]* |  My Diary
http://www.muzikus.cz/save/db_images/76739

Áhoj,budete si myslet že jsem fakt blbá.. Dnes ráno a i ve škole jsem brečela protože vypadl Noah.. fakt mě to dost vzalo.. protože vím,že ho už nikdy takhle neuvidím.. :( Tak potom pozdějš v nějakých klipech.. říkal,že natočí singl s Jergušem :D :) Už se těším.. ještě si počkat.. Pak už se to přes den uklidnilo,ale pořád jsem nad ním myslela.. :/ Kámoš mě pořád uklidňoval :D říkal: Neboj,uděláme pomníček :D Nebo co :D xD Aspoň něčemu jsem se v té škole smála.. :D Nebo kámošce hrabalo v ajině tak to jsem se též smála :DD ..Dnes půjdu brzo spát,asi už za chvilku.. Nebo tak kolem 8-půl 9.. :) Jsem docela unavená dnes.. a je mi blbě :D :/ Ták jo,neberte mě vážně :D I kámoška se mi smála,že kvůli tomu brečím :D Tak se mějte :) Jinak na Superstar se budu dívat pořád,ale už se tam nebudu mít na koho koukat.. :D Budu fandit Gabče Gunčíkové :) Je supeer :) Má doost dobrej hlas :) Zítra trochu volnější den.. :D V matice pohoda,psali jsme test.. budu mít jedničku :) Ale nechtěla bych to zakřiknout tak radši zaklepu :D ..Ajina.. budem spojení s druhou skupinou tak si budem dělat nějaký cvičení v magazínu :) Na druhé straně toho magazínu je Debbie a vždycky je tam písnička :) Snad tam bude Touch The Sun :D :P ..Pak dějepis.. píšem jako každou středu test na letopočty.. nějak zvládnu a pak zkoušení ..tak uvidím nějak bych to zvládla kdyby mě vyvolala :D ..Pak přírodopis.. prý má pro nás učitelka něco připravený ale vůbec nevím co tak snad nějaký video nebo něco jinýho :D ..A pak informatika a ta je pohodě :D ...No tak jsem se trošku rozepsala tak to už ukončím :D Tak se mějte ;) Pořád si zpívám tu Noahovu poslední písničku od Michala Bublé :D (nahoře fotka z posledního vystoupení-3.1.)

Noah neeeeee :'(

5. dubna 2011 v 6:49 | KiKu$h :]* |  My Diary
Čáu,včera mě úplně vzalo že vypadl Noah.. Brečela jsem večer a i teď ráno... a nejhorší jsou vzpomínky .. mám jeho fotky i videa na mobilu :'( Takže jako hrozný... Bolí mě žaludek :/ Nevím jestli z hladu.. asi taky.. Proč zrovna on? Kdyby to bylo obráceně tak bych byla šťastná ,,jako blecha'' :( A pak vypadl Jerguš.. ten krásně zpíval,nechápu.. měl vypadnout Šeps(můj názor) ale hlavně ne on.. :( Už se asi přestanu na Superstar dívat.. Ale tak jsou tam někteří kterým ještě fandím.. No nic.. Musím se připravit do školy :(

Pondělí =)

4. dubna 2011 v 15:12 | KiKu$h :]* |  My Diary

Čavky :D Dnes v poho den :) Žádný známky,takže super :D Dnes se těším na večer.. ale zároveň se i bojím.. asi víte o čem mluvím :D ...SuperStar.. týjo.. ze slovenských kluků jsou tam dobří všichni a v českých mám dva tipy :D Ale z holek.. tak české jsou lepší než slovenské bych řekla.. Mám tam taky nějaké tipy :D Tak jsem zvědavá no.. :) Sakraa.. už by mohly být letní prázdniny! :D Aspoň květen.. :/ Už se těším až pojedu k Berů ♥♥ :)) Jenžee si musím ještě chvíli počkat.. Až bude tak 20 stupňů(což už je) ale všichni budou chodit v krátkých tričkách,kraťasech,sukních,budou mít sluneční brýle nebo kšiltovky.. prostě to pořádný JARO.. sitě zelená tráva,po celý den svítí sluníčko a je teplo.. :( Ještě to ale není pořádně.. :( Venku prší,je hnusně a nastává s ním i blbá nálada.. :( Poslouchám Debbi-Touch The Sun.. :):) ..Už mi z ní docela hrabe xD ..Tak se vám zase ozvu :) A připomínám.. affs.. kdo se nezapsal do kontroly tak sem: http:// .. a kdyžtak když budete mít čas tak koukněte sem: http:// :) Ahooooj <33 :) :PPPPP xD

Směr>>Superstar :P

3. dubna 2011 v 20:15 | KiKu$h :]* |  My Diary
Čávec :) Tak affs mám roztříděné :) ..Těm co se nezapsali jsem ještě dala šanci.. ;) Jdu koukat na Superstar..těším se na Noaha :) Bude zpívat dobrou písničku :) Je dobře rychlá a taková veselá :) Neznám ji,dnes jsem ji slyšela poprvé ale nevadí :) Jinak moc děkuju za návštěvnost :) 10 online takhle večer jsem snad ještě neměla :) Děkuju :) Valím .. ahoooj :))


Kontrola affs končí dnes večer!

3. dubna 2011 v 13:35 | KiKu$h :]* |  Affs
Ahooj ,affs.. prosím přihlašte se do kontroly affs jinak vás opravdu smažu.. → http://vanessa-hudgensova.blog.cz/1104/kontrola-affs#komentare

Neděle :/

3. dubna 2011 v 12:57 | KiKu$h :]* |  My Diary
Čáávec :) Nálada celkem dobrá :) Zítra je ale pondělí :// Vůůbec se mi nechce do školy :( :D Takže se dnes musím učit.. :/ Otravaaaaa :/ :D Ale víkend užitej :) V pátek venku,včera v Šumperku ale dnes učení no.. ale těším se na Noaha :D Strašně moc :) Teď si pouštím video(↑↑) Noah.. je úžasneej! :D Musím mu zítra zase poslat hlas! <3 Musím prostěě! :D V tom videu→→0:55..já docela výtlem :D potom 0:59...jak krčí ramena!! xD ♥♥♥ 1:05..dost velkej výtlem xDDDD ...Tak teď si půjdu zkusit udělat něco s vlasama(nakrepovat,účes a tak :D) a pak se půjdu učit no :D pak na chvilku lehnout... moc jsem se nevyspala.. :( (protože jsem šla spát v 22:45 po Superstar a normálně chodím tak kolem 21:00-22:00 :D) a pak sem chvilku přijdu,ukončím kontrolu affs a pak se půjdu koukat na Superstar-kluciiiii <33 :D Ale jen do 9.. chci jít brzo spát(ještě že je Noah druhý :D) ..tak se mějte :)) Jdu na ty vlasy xD

Kontrola affs

2. dubna 2011 v 19:18 | KiKu$h :]* |  Affs
  1. Jméno
  2. Blog
  3. Proč chceš být pořád aff?
Kontrolu ukončím večer v neděli 3.4.,tak myslím že času máte dost ;)
+Kikůšká,Heřman.^^ ,Martí a *Paramorka* se nemusí zapisovat.. ;) (protože jsou moje kamarádky,ne jen affs)

Šumperk :-)

2. dubna 2011 v 19:12 | KiKu$h :]* |  My Diary
Čááu :) Dnes jsem byla v Šumperkuuu :) Konečněě :D ..nafotila jsem 225 fotek.. některé najdete zde: http://ladypear.blog.cz/1104/sumperk :) Před chvílí jsem hrála GTA :D Teď poslouchám písničky a jsem na blogu,dám sem kontrolu affs protože nevím kdo je a kdo není moje aff.. A za chvíli si půjdu udělat polívku,pak si lehnu a počkám až bude Superstar a koukat :) Už se nemůžu dočkat :D :))