Květen 2011

♥_PRAG_♥

30. května 2011 v 16:30 | KiKu$h :]* |  My Diary


Ahooj :) Ve čtvrtek jedeme do Prahy tak se tu asi do víkendu neukážu ;) Dnes v poho den až na dva testy ,ale snad dopadnou dobře :D Zítra nejspíš nepůjdu na seminář z čj ,protože jdu na soutěž z angličtiny :) Jdeme tam s kámoškou .. :) A nejdu na oběd.. protože je zítra koprovka a tu já nenávidím :-! :D... Dnes jsem dočetla ty Staré pověsti české.. jsem ráda ,že to mám za sebou :D Ale máme je dočíst do zítřka takže mi to vyšlo ,,tak tak'' :D...Ale budem z nich psát test :/.. Večer je zase ČSS.. no.. upřímně už mě tam Šeps se*e.. mohl by konečně vypadnout ,ale jak to vidím tak to vyhraje... Děsně se těším na středu informatiku.. budu totiž vědět ,že už jen 2 hodiny,oběd a zítra pojedu do Prahy! :)) Stáhla jsem si do mobilu celej film Na lince je vrah.. se budu dívat v busu :D ..Jedem už v 5:45 a v 5:35 máme sraz před školou :D ..a vracíme se kolem 23:00 :D.. Ale další den jdem do školy :/ Naprd.. :/ Se mi nebude chtít vstávat! :D ..Njn.. :D Snad nám dovolí p.učitelka z přírodopisu aby jsme mohli jít na 9.. kdybych vstávala v 8 tak bych byla úplně v pohodě vyspaná :) :D Teď si půjdu dát nejspíš polívku,učit se a pak Superstar ;) Tak paa ;) Možná ještě napíšu :) Mějte se a užívejte si sluníčka :))

Love happens :)

28. května 2011 v 19:16 | KiKu$h :]* |  My Diary

Ahoj :) Před chvilinkou jsem se dodívala na film.. Láska na druhý pohled :) Nejprve jsem myslela že to bude nějaká komedie.. ale zasmála jsem se za celý film asi jen 3x a z větší části jsem brečela.. Já vím, brečím i kvůli blbostem ale některý filmy jsou takový dojáky! :) Všem tento film doporučuju ;) A možná i trošku zvedne náladu když je vám hrozně.. :) Ale tak každý je jiný ;) Teď si hledám jednu písničku z toho filmu,protože je fakt úžasná.. hrála i ve filmu Kdopak to mluví.. :) Stáhnu si ji a pak si půjdu přečíst další povídku ze Starých pověstí českých.. ;) Nechce se mi no :( :D Zbývají mi ale ještě 4 a do úterý to máme přečíst.. ;) Ve čtvrtek jedeme do Prahy.. strašně se těším! :) To zase budou fotky!! :) ..A taky zážitky :) Ale teď už opravdu musím.. aspoň 2 si musím stihnout přečíst.. a v 8 se půjdu dívat na tv.. Rozchod :) Další film s Jennifer Aniston :) Je úžasná herečka! :) A tu písničku už mám :P Jen si ji stáhnu+ještě jednu a valím číst :P Hned mám po tom filmu lepší náladu :) Docela :D Tak ahoj :) Miluju vás <3

Monday :)

23. května 2011 v 15:22 | KiKu$h :]* |  My Diary

Bré odpoledne :) Dnes jsme měli jen do 1 jako vždy :) Některé holky(skoro všechny) z naší třídy a z béčka jsme šly na 7 cvičit spartakiádu na akademii :) Tancujem na Michala Davida.. ale radši bych tancovala na nějakou lepší modernější písničku ale tak neva.. :D Stejnak na té akademii budu muset být.. kvůli semináři z čj tak je jedno když tam ještě zatancuju :D Nevadí mi to :) Aspoň se vrátím ke ,,starým časům'' :) Jsem tam už totiž jednou tancovala s kamarádkou :) Ale to jsou asi 3 roky zpět :D Tak konec světa nebyl.. ale viděla jsem na novinky.cz,že bylo někde v USA tornado.. :O Celkem jsem čuměla.. najdete to tady: CLICK ;) Teď půjdu něco smlsnout a pak asi učit :/ Jinak doufám,že dnes vypadne Šeps... Prosím nic proti mně nemějte ale já ho nemám prostě ráda... A ten obrázek je suproveej :D Takovej křečíík :D :))

Fotky z 20. a 21.5. ;)

22. května 2011 v 15:42 | KiKu$h :]* |  Photo

Yesterday was a happy day :))

22. května 2011 v 13:04 | KiKu$h :]* |  My Diary

Áhoj! :) Tak včerejšek jsem si úžasně užila! :)) Ráno jsem byla u kompu(jako vždy),dopoledne jsem šla ven s Áďou,ve 2 jsme jeli k ségře a kolem 5 jsme se vrátili domů a zase jsem šla ven s Áďou :) Nakonec jsme na ten zámek šly(kde byl Šmajda),ale už tam byl jinej zpěvák.. Peter Nagy :) Héj já od něho byla takovej kousek :D S Áďou jsme seděly za pódiem na lavečce a Peter se chystal na pódium a byl kousek od nás :D ...Ha! :D ..Takže včerejšek nebyl vůbec nudnej :) A dnes taky ne :P Ráno jsme jeli do SY do Alberta,ještě honem než ho zavřeli.. protože ho budou rekontruovat :/ :D Tak jsme si aspoň nakoupilii :D A skoro všechno měli slevněný takže pohoda že :D Dnes se naučím a budu si číst Starý pověsti český.. Na oběd budem mít sýra s bramborama a kečupem :P Těším se :D Ale hlavně se těším na 2.6. do Prahy a někdy v červnu ještě pojedem do Pardubic a zase jinej den do Hradce Králové :) Jupííí :D Už nevím co napsat :) Trochu se do školy těším :D Ale jen TROCHU ;) A na konec světa už nevěřím! :D Tak se mějte a užívejte si krásnýho počasí ;)
P.S.: Ten křeček na obrázku není můj,našla jsem ho na googlu,ale mám stejnýho :P

Saturday :)

21. května 2011 v 12:39 | KiKu$h :]* |  My Diary
Aooj :P :D Skoro všechny plány se mi zrušily ale některý i narostly :D Na Šmajdu nejdu, za chvíli půjdu ven s jednou mou novou kámoškou Áďou a ve 2 nebo ve 3 pojedem s rodičema k ségře :) Konečně zase uvidím holky :) Asi v 5 přijedem a asi zase půjdu s tou Áďou :) Je to moc milá holčina :) A strašně hodná a je s ní prdel :D Včera jsme se poznaly :) Jen tak náhodou jsme byly s kámoškou Kikou venku na poli a uviděli jsme jednu takovou velkou kupu hlíny(kde se bude něco stavět) a na té kupě někdo byl.. tak jsme tam šly a začaly jsme se s něma bavit :) Áďa tam byla s ještě jednou milou holčinou.. Lenčou :) Jsem se trošku zakecala no :D :P Jsem ráda,že aspoň dnes někam pojedem a že budu mít co dělat a nebudu sedět u noťasu jako skoro každou sobotu :) :D Tak já valím :) Už zvonila :D Užívejte si víkendu :P

Konec světa?!

21. května 2011 v 9:32 | KiKu$h :]* |  My Diary

Čauvec :P Včera jsem od kamarádky slyšela,že dnes bude konec světa.. Nejprve jsem se tomu smála ale když jsem se dívala na ty všelijaký stránky kde byly fotky a články tak jsem se zděsila :( Fakt se celkem bojím.. ale ne zas nějak moc.. Četla jsem že bude apokalypsa nebo co.. nějaký zemětřesení a pak 153 dní hrůzy(novinky.cz) Ale nevím jestli by to přišlo vůbec sem protože nějaký velký zemětřesení tady u nás v ČR ještě nebylo.. ale ptala jsem se mámy a prý zažila zemětřesení.. ale malý.. což je hustý! :D Našla jsem pár stránek tak se na ně kdyžtak podívejte:
http://
http://
http://
http://
http://
http://
-to druhý a poslední je asi nejlepší na přečtení
a video:
http://www.familyradio.com/may21/

Prosím neberte mě za blázna.. ale celkem se bojím.. ale jinak v pohodě :D tak pa ;)

It's hot outside

19. května 2011 v 21:02 | KiKu$h :]* |  My Diary

Fuuj venku je horkoo :D Dnes jsem viděla na na teploměru na sluníčku 33°C .. :O Dnes jsme měli tělák a já myslela že se upeču :D Zítra je už ZASE pátek.. ten týden utíká jeden za druhým.. Za chvíli bude červen a potom konec školního roku :) Těším sé :D Hlavně na nový pokoj :) KONEČNĚ bude jen můůůůj :PP :) Včera jsem se dívala na starou videokazetu kde mi bylo 8.. no teda.. řeknu vám,ten člověk se za těch pár let tááák změní! Že to až není možný :D A dobrý je vidět někoho vyrůstat.. viděla jsem tam neteř jako narozenou.. malinkou.. a teď jí bude 6 let :) A jak si je pořád podobná :D :) V sobotu by jsme měli jít s holkama na Šmajdu :D Sice ho moc nemusím ale byl v tv a i tak bych neměla co dělat tak tam půjdu no :D Aspoň bude sranda :P A bude tam hodně známých lidí :) A zítra jdu taky ven :) A musím číst Starý pověsti český :/ A přečíst je do 31.5. :/ A pak z toho určitě zas budem psát test jako minulý rok z Povídek malostranských.. :/ A ty fotky pořád nemáme,prý dokud je všichni nezaplatí :/ A ještě hodně jich nedali peníze jsem viděla :/ Jinak už nevím co napsat tak si užijte víkend :P

Yessssssssss :D

15. května 2011 v 18:57 | KiKu$h :]* |  My Diary

Ahooj,no supeeer! Aspoň to 3.místo je naše! :)) Miluju je :) Jsou úžasní :) Dnes celkem nuda.. ale do SY jsme nakonec jeli :) Přestalo totiž pršet.. díky bohu! :D Pak jak jsme přijeli tak už byly 2 hodiny a musela jsem se učit ,protože já se vždycky učím ale nechce se mi tak se nakonec vždycky min. za půl hodiny začnu pořádně učit :D No tak nakonec jsem se učila do 4 a myslela jsem ,že začínáme až o čtvrt na 5 ale ne.. :D Tak jsem se šla honem dívat a najednou 1:0 pro nás :D :P :))) A jak jsme vyhráli a oni je fotili tak tam bylo min. 50 fotografů :D Říkala jsem ,že asi bude zase jako minulý rok fotka v Bravu.. a pak jsem řekla: Ale jakááá? :DD Já s tátou výtlem :D Za hodinu začíná Superstar.. no teda moc se na tohle kolo netěším.. takový ty český kapely nemusím.. Mám radši anglický :D Paramore a tak :P Spíš se těším na vyřazování :D Zítra se do školy netěším.. jako nikdy :D Ale jsem zvědavá na tu školní fotku.. ještě jsme je nedostali :/ Ale tento týden už určitě jo.. snad hned v pondělí.. jsme se fotili v pondělí tak snad do týdne by měly být neee????!! :D Příští sobotu jdem s holkama na Šmajdův ,,koncert'' :D Těším se :P Jinak už nevím co napsat :) Tak se mějte :P Btw..naši vlajku si kreslila na ruku asi půlka naší třídy xD (včetně mě xD)

Music is my life!

15. května 2011 v 10:09 | KiKu$h :]* |  My Diary

(NEKOPÍRUJ!)
Ahoj ;) Včera jsem nikde nebyla.. BOHUŽEL .. :/ Byla jsem samozřejmě zavřená doma :// Dnes jsem PŘEKVAPIVĚ spala do 8 :D Ale stejnak jsem se moc nevyspala.. Teď poslouchám E2 a píšu sem... Měli jsme jet s tátou do SY ale vypadá že ne když prší :( Jsem něco zjistila :D Facebook a celej pc mi kazí náladu :/ Ale hudba zase lepší :P Je mi líp :) Dnes je hokej a Superstar.. teda ta Superstar už mě moc nebaví :D Pořád je to stejný :/ A na hokej chci koukat :) Ale škoda že jsme se Švédama nevyhráli :( Za chvíli si půjdu umýt hlavu a pak ani nevím.. Odpoledne se musím naučit a pak hokej a Superstar.. Zase se ozvu,ale nevím kdy.. co nejdřív.. Affs jsem oběhla včera.. ;) Tak se mějte,čáu ;)

My diary//,,Čekuju hip hop a housy''

12. května 2011 v 21:01 | KiKu$h :]* |  My Diary
Ahoooj :D Toho názvu si nevšímejte :D Jen taková hrabací písnička :D Kdyby někdo chtěl : HERE :DD ..Dnes jsem si byla koupit nový bravo :) Lepší plakáty tam být nemohly :P Noah a Paramore ♥:)) :P Zítra je hokej :) Proti Švédsku.. ajéj to jsem zvědavááá :) Budu fandiit :D Tak né asi že :D :D ..Taky musím v sobotu někam jeet :/ :P Nechci přece sedět doma u kompu nebo se nudit venku.. musím si pořádně užít :P Jsme s taťkou přemýšleli o Pardubicích a Kroměříži :D Tak uvidííme :) :P Zítra píšem tři testy.. tvl :/ Pátek a samý testy.. :/ A strašně se těšíím na 2.června achjo :D Jinak nevím co napsat :D Tak se mějte a zase se ozvu :P Čááu :)

My diary//Hokej!♥

11. května 2011 v 20:13 | KiKu$h :]* |  My Diary
http://img.blesk.cz/img/2/article_wide/887803_sport-hokej-mistrovstvi-sveta-ms2011-cesko-finsko-jaromir-jagr-tomas-plekanec.jpg
Ahoj :) Nevím čím začít.. taky jste se dívali na hokej? :D Já přišla ze školy(končili jsme o hodinu dřív) ,naučila jsem se chemii a šla jsem koukat :) Jsou fakt dobří! :) A pořád jsem říkala: Jágr je borec!♥ :P A je to pravda pravdoucí :) A v pátek budem hrát se Švédskem nebo Německem.. a určitě budu koukat :)) :D Překvapuje mě návštěvnost :P Nic sem nedávám a stejnak tu někdo je :D Těším se na 2.června.. jedem do Prahy :) To bude aspoň zážitéék :) V pondělí jsme se fotili.. tak jsem dooost zvědavá jak ta fotka dopadne :DD Zítra už by jsme je měli dostat.. :) Dnes vyšlo nový bravo a je tam Noah a Paramoree ♥ Snad nebudou na stejné straně! :/ A určitě tam bude zase jen půlka stránky toho Noaha :/ Už to vidím.. :(♥ Ále tak snad né.. :( Jdu ještě něco sníst.. sice nevím co ale mám strašnej hlad(zas) :D :/ Mějte se :P♥

Raise Your hand.. Wonderman

8. května 2011 v 10:52 | KiKu$h :]* |  My Diary
Bré ránko :) Dnešek vypadá mnohem líp než včerejšek :) Spala jsem až do 9 h. .. noo pro mě je to *AŽ* ,protože vstávám vždycky tak okolo 7 až půl 8 :D ... Dnes budeme mít na oběd kuře.. noo těším se :) Včera jsem se moc nenajedla té polívky :D A dnes jsem nesnídala.. tak se aspoň pořádně naobědvám :P :D Mňamkyy :D Ještě jsem tu upravila písmo :) Líbí se mi! :D Hrozněě :D I celej ten dés :D Já jsem magor :D Ale pššt xD Začíná mi hrabat :D ..Píšem si s Berů :) Těším se strašně moc na 2.června :) Protože ti hodní z naší třídy jedou do Prahy a já jsem mezi něma :) Jak já se těšíím lidii :D Taky se strašně těším na začátek prázdnin,protože budeme s rodiči úplně přestěhovávat pokoj :)) A taky se těším až budu mít nový bedny k noťasu s dobrýma basamaa ♥ :D Ou no prostě se těšíím na červen :D Dnes je teprve 8. května :// :D No nic já si jdu něco zahrát.. :D Ahooj :)

Tak nic :/

7. května 2011 v 19:38 | KiKu$h :]* |  My Diary
Jo.. úžasný.. já se tak těšila že půjdem na véču do hospody a ho*no leda.. :/ Se rodiče se strejdou tak zakecali že teda nakonec nikam nejdem :( V tomhle dnu nemůže být ani jedna chvíle dobrá?! Mm :( Mám děsnej hlad.. za chvíli si půjdu udělat aspoň polívku.. snad se pořádně najím :/ Protože mám hlad opravdu velkej.. Tak ahoj..

Boring saturday

7. května 2011 v 17:41 | KiKu$h :]* |  My Diary
Justin Timberlake feat. T.I.-Dead And Gone
Zdravím :) Nejprve napíšu něco o včerejšku a potom o dnešku..

Yesterday

Včera byl docela v pohodě den.. Ve škole jsme končili o hodinu dřív ale měli jsme na 7,takže jsem vstávala v 5 a málem jsem se neprobudila.. nojo,já vím.. jsem blázen :D Jsem si chtěla nakulmovat vlasy ale nakonec se mi nechtělo :D Tak jsem si aspoň oblíkla ,,neobvyklou'' dalo by se říct mikinu a dala jsem si řasenku :D Řasenka se mi na mě líbí :) Oči jsou na mě nejhezčí,říkala kamarádka.. Ikdyž hodně lidí říká,že se jim líbí moje vlasy :D Včera jsem byla venku s kamarádkou Peťulou.. možná si ten článek teď čte :D I přes to že nemá blog :) Včera se nezdálo,že by bylo takový teplo..byla jsem venku v té mikině co jsem měla ve škole a bylo mi celkem fajn.. Ale když jsem přišla domů tak jsem na teploměru viděla 28°C... divný :D Jinak byla prdel :D Hlavně jak jsme zazpomínaly na starý časy.. naše dětství :D :D My jsme z toho nemohly :D Potom večer jsem se dívala na Deník Princezny.. báječnej film :) A když byla reklama tak jsem se šla na chvíli dívat k tátovi na hokej.. joo my vyhráli 3:2 :)) :D Dobří jste! ;)

Today

Dnes jsem se celý den nudila.. Mrzí mě,že jsem nebyla venku,ale nebylo s kým :( Moje plány se zrušily.. chtěla jsem buď do Hradce Králové za bráchou nebo za ségrou do vesnice u M.T. ..jenže ani jedno nevyšlo :( Až teď na večer bych měla jít s taťkou,mamkou,strejdou a asi i dědou do hospody.. ale budem nejspíš venku.. Rodiče chtějí pivo a já hranolky :D Sice jsem je měla nedávno ale co že :D Už se těšíím :) Už od rána jsem měla blbou náladu a na všechny jsem byla hnusná..ani nevím proč.. Asi před dvěma hodinama jsem si šla lehnout jelikož jsem byla unavená(pořád jsem :D) a byla jsem děsně nervní.. Začala jsem poslouchat písničku Bruno Mars-Just The Way You Are.. a zlepšila mi náladu :) Až neskutečný jak písnička může zlepšit náladu :) Sice jsem se tam tak trochu rozbrečela ale pak už v poho.. Dostala jsem nápad že bych šla dát nový lay na blog a nějak to tu zpravit :) Pak jsem se dozvěděla že půjdem do té hospody takže jedna super zpráva za tak blbej den :) My totiž do žádných hospod nechodíme.. a tam,kam půjdem jsem nebyla víc než půl roku.. :) Těším se :) Strašně mooc :)) Už jen počkat :D A pak se budu koukat na tv :) Dnes je Sex ve městě tak asi budu koukat.. no uvidím :) Tak já si půjdu připravit oblečení co si vezmu :) Mějte se :)

S láskou KiKu$h :]*

Nový lay ;)

7. května 2011 v 17:17 | KiKu$h :]* |  Blog
Dala jsem tu nový lay ;) Našla jsem ho na netu :D Nechtěl se mi dělat nový a ani neumím udělat nějaký pořádný.. :D A trochu jsem zpravila menu :) Jdu napsat článek..

Včera dokonalý! :)

1. května 2011 v 13:08 | KiKu$h :]* |  My Diary

Áhoj! :) Včera byl dokonalej den!! :) Přijeli jsme sice až kolem 12 :D Šli jsme ven s Kikulou a Janou :) A chodily jsme tak různě po Bartoškách :) Třeba kolem zámku,školy a ták :) A nejlepší bylo jak u zámku byla svatba a táta tam byl zrovna taky a já dostala výtlem :D :D Odpoledne jsme byly chvilku u Kikulí a pak jsme šli naproti a potkali jsme Marťulu ..hele řeknu ti jednu věc :D Jsi úúplně jiná než by člověk řekl :D! A pak jsme šly ještě dál a potkaly jsme Páju a to už se blížila bouřka.. :/ Pák jsme šly na jedno místo kde byla pak večer diskotéka a tam jsme seděly a kecaly :) Pak začalo pršet a holky šly někam pryč a já šla s Kikinou k ní domů a to pak i padaly kroupy.. můj deštník nás zachránil :D Jakože dobrodružství :) :D Pak jsem šla na chvilku za tátou do auta a pak přišla k autu Kikule a já šla k ní domů.. Táta zůstal v autě.. A čekaly jsme až přestane ta bouřka aspoň trochu.. Pak jsem šla na záchod a přišel táta že už teda pojedem.. tak jsem se s Kikulou rozloučila a jeli jsme.. Domů jsme přijeli asi kolem 7.. :) Doma na mě už čekaly hranolky :D :P Pak jsem si asi hodinu pobrečela a pak jsem šla kolem 10 spát.. :) :( Na tento den budu hodně dlouho vzpomínat! :) Úžasný holky :) Děkuju vám! :)) Dokonalej den :*