Červen 2011

Holidays♥

30. června 2011 v 17:35 | KiKu$h :]* |  My Diary


Čauky :) Tak tu máme konečně práááázdniny :P Co jste dostali na vysvědčení?... Já čtyři trojky,pět dvojek a šest jedniček :D Jsem spokojená :) Průměr 1.8 :P :)) Budeme mít na večeři hranolky.. jupíí :DD Pustím si nějakej film... :) Jináč už mám tu červenou ... no... červenou se tak moc říct nedá... Ona je totiž až taková hnědá až do fialova :/.. No nic,nechám to jak to je a až mi to odroste tak si zkusím dát světlejší.. :) Zítra pojedeme do lidlu,chceme si s mamkou koupit plavky :D :)) A přijde jí novej mobil :) Tak si pohraju :D KDO SI HRAJE,NEZLOBÍ :P :D... Nevím co dál napsat,moc tu nebudu.. ale určitě sem zase napíšu co nejdřív, někdy se čas najde,že se budu nudit nebo nebudu mít zrovna co dělat taaak napíšu ;) Tak se mějte a užívejte si prázdniny :)
..Ještě něco ↓↓↓ :D

Two days♥

28. června 2011 v 17:53 | KiKu$h :]* |  My Diary
Čauky mňauky xD Už jen zítra,ve čtvrtek výzo a pak áááááááá :D To co bych vám chtěla napsat najdete v předchozím článku ... :D Já bych to sem totiž napsala klíďo znova xD Ale proč,když jsem to už psala že xD Hm hm melu blbosti no :D Se totiž nudím tak sem píšu.. :D Dnes jsme odevzdávali učebnice a zítra dostáváme do 9. třídy :) Zítra si URČITĚ vezmu sluchátka! :D Protože je ve škole děsná nuda.. dnes někteří pomáhali s učebnicema a někteří si mohli dělat co chtěj.. já se doost nudila.. :/ Pak jsem byla venku s dvěma kámoškama ze třídy... A jedna věc mě pěkně nas*ala ale to máte jedno.. :D Dva otravní kluci no .. :/ Ještě jednu DŮLEŽITOU věc jsem chtěla napsat! Zítra se nechám obarvit na červenou.. když už jsem ostříhaná tak proč ne :) Dám si asi nějakou tmavší protože ke mně by se světlá nehodila.. ale chtěla bych ji :/ Takže, po škole si ji asi půjdu koupit,možná si koupím nový boty,triko nebo tak a pak asi ven :) Tak jo,to je asi všechno tak si ještě užijte ty poslední dny školy :D

Three days♥

27. června 2011 v 15:52 | KiKu$h :]* |  My Diary
Za tři dny jsou prázdninyyyyyy! :))) :D Hned na začátku prázek tu asi nejspíš nebudu,protože budem s mamkou a taťkou dělat novej pokoj takže na net moc nebudu chodit.. Ale ozvu se ;) 9.7. v sobotu jedu za Marťulou a v pondělí 11.7. přijede zase ona k nám :D :)) Já se těšíím :D Ale bude to prostě DIVNÝÝ :DD Tak a teď tu fotku:

NELEKNĚTE SE! :D

Prostě..ostříhaná xD

26. června 2011 v 16:39 | KiKu$h :]* |  My Diary
Hm,hm.. tohle slovo říkám nerada :D Ale musím.. :D Prostě jsem ty dlouhý vlasy už nemohla vydržet.. je s nima děsná práce,furt je umývat, těžko se suší a tak :D No tak jsem ráda.. je to lepší :) Pak sem dám fotku .. :D Ještě jsem si dala patku,ale ta mě otravuje :/ Pořád na sebe čumím do zrcátka xD Dýž to je změna! :DD No jinak zítra máme branný den jako každý rok.. zase budem dělat nějaký hovadiny... v úterý máme dravce a odevzdávání učebnic, ve středu odevzdávání a dostávání učebnic a ve čtvrtek výzo :)) Já se tak těším na prázdniny :))
ALE NIKDO SI MĚ NEPŘEDSTAVUJTE S KRÁTKÝMA! MÁM JE ZKRÁCENÝ ASI O 1O CM.

Jen tak.♥

25. června 2011 v 15:24 | KiKu$h :]* |  My Diary
Čau, nenapadl mě název :D za 5 dnů je výzo♥! :D Těším se na něj celkem,protože bude lepší než minulý rok :P :D PŘEKVAPIVĚ.. xD Snad se mi přes prázky změní život! :) Plánuju nově přestěhovat pokoj - hned na začátku. Pak hledáme s rodičema zájezd k moři, tak možná se povede :)) - Ten až v srpnu. Toho 11.7. - přijede Marťa♥ Ale bude to divnýýý :D ...My víme :D♥ Ještě chci někde na začátku prázek obarvit vlasy na red, dát si patku a trochu je zkrátit ;) Myslím,že to bude docela pěknýý :) :D Ráno jsem dokoukala na Bastardy,jelikož jsme se začali dívat ve škole ale nedokoukali... celkem síla...Teď čekám než se ozve Heřman a asi někam půjdem.. ale nevím kam :D A k večeři si udělám/možná s Heřmanem uděláme langoše :P♥♥

The Only Exception

23. června 2011 v 20:57 | KiKu$h :]* |  My Diary


Ahojky :) Už je čas na nový článek!! :D Tak dnes báájo den :) Jsme byly venku s Heřmanem a jednou kámoškou.. Áďou :) Byla prdeel :D Áďa měla kolo a já na něm jezdila :DD Chodily jsme tady tak různě po západní a tak :) Asi za 3 týdny přijede Marťaaa!! Ano! Marťaa!! Nemůžu tomu uvěřit,že ji uvidím :D Má dokonalý kalhoty a já je chci taky! :D:D ... Ale stejnak si je vyškemrám :PP (snad) Děsně se na ti těšííííím :))) Poslouchám The Only Exception :) Týjo! Zítra je pátek! Teprve! Já si furt myslím že je dnes pátek! :D :// Škoda že není :/ Ale to bude pohoda :D Už SKORO ŽÁDNÝ učení... No.. někde berem ještě nějaký učiva... třeba v zemáku nebo přírodopisu... Ale co :D Teď se půjdu najíst a ták a pak spát :) Dobrou noc ;))

Yesterday-sleep

19. června 2011 v 13:48 | KiKu$h :]* |  My Diary
Ahooj,nemoc je hrozná věc.. Včera jsem prospala asi půlku dne. :D Jak jsem psala ,že jsem se koukala na ten film tak jsem si pak šla lehnout a usnula jsem,spala jsem asi hodinu,pak mě táta vzbudil ,že máme večeři,najedla jsem se a šla jsem si zase lehnout a spala jsem do 8. Pak jsem se šla dívat na tv-Jumper.. počkala jsem na mámu než přijde z práce a šla jsem spát.. Dnes jsem se koukala na film Zkus mě rozesmát :) Opravdu úžasnej ;)) Za chvíli se převleču(jsem ještě v noční košili :D) a pak se půjdu učit :/ Tak se mějte ;) A jinak je mi už docela líp ;) Ale pořád kašlu a cítím ten divnej pocit.

Jsem úplně ,,mrtvá''

18. června 2011 v 16:50 | KiKu$h :]* |  My Diary
Hojky. Teď jsem dokoukala na film v posteli a jsem úúplně mrtvá týjo.. Promiňte ,že jsem nepřidala články.. nějak se mi nechtělo a taky jsem si uvědomila ,že ani nemám co.. Půjdu si udělat oběd ,jelikož to jídlo ,který jsme měli na oběd byl hnus. A pak si půjdu lehnout.. Úplně cítím ,jak jsem nemocná :/ :( Tak se mějte a ať jste zdraví ;) Zase se ozvu.

I am sick :((

18. června 2011 v 10:49 | KiKu$h :]* |  My Diary
Čauvec. Blbej krk :/ :( Já chci veen! Jako... můžu... ale je to takový divný :/ A taky mě bolí hlava :// A z toho mám blbou náladu :( No nic, asi jdu přidávat články. Dnes asi nikam nepůjdu.. pokud mě přestane bolet hlava a bude mi líp tak možná na chvilku.... Uvidím :( ... Jdu přidat články,udělám novej dess a zlepším to tu ;) Zatíím ;)

My new ,,FRIEND''

12. června 2011 v 20:52 | KiKu$h :]* |  My Diary
Áhoj :) Konečně jsem dostala svůj vlastní foťák :) Nechci se s ním nijak chlubit.. Nikon S3100.. je moc fajn :) Teď si půjdu stáhnout z něho fotky :) ;) Mám ho ve žluté barvě.. : PHOTO ;)) V úterý máme akademii.. těším se tam celkem :D Nebudem se učit že joo .. :D Jdem tam totiž už ráno.. kámoška se pro mě staví a jdem tam cvičit a odpoledne ve 4 je to už ,,na ostro'' před lidma.. :D Snad tam mamka půjde aby mi to všechno natočila :D Zítra máme zase na 7-sbor na akademii,moc ty písničky neumím :D Zpíváme: Yesterday; Lásko má já stůňu; Paráda a Tancuj,tancuj :D Teď stáhnu ty fotky a pak už chystat spát.. ;) Tak dobrou noc a přeji vám krásné slunečné dny ;)

,,Grilling''

11. června 2011 v 19:44 | KiKu$h :]* |  My Diary
Ahojky,jen vám řeknu co se dnes dělo a dál nic,nemám náladu..

,,Heh heh''

10. června 2011 v 20:58 | KiKu$h :]* |  My Diary
Ahoj. Teď čekejte krátký článek..

♥Fotky z Prahy :)♥

5. června 2011 v 19:40 | KiKu$h :]* |  Photo
Mám jich strašně moc tak jsem vybrala asi ty nejlepší :D
CELÝ ČLÁNEK ;) >>>>>>>>

,,What I am such''

4. června 2011 v 10:17 | KiKu$h :]* |  My Diary
Ahojky :) Dobrá nálada :)) Teď vám povím o Praze..
Nejprve jsme dojeli k zoo a šli jsme do ní :D (logický :D) ..Prošli jsme všechno :) Až na některý ty malý cestičky :D Byli jsme sice s učitelkou noo :D Ale mě to nevadilo :) Náhodou to je taková naše ,,starší kámoška'' :D Marťo Marťo! Vyfotila jsem se na té klouzačce! :D... Do zahrad zámku Troji jsme se nedostali :( Bohužel :/ Protože jsme ještě čekali na kluky,kteří se tak trošku ztratili :D A nejvíc nám zabralo kupování vstupenek na metro.. no hrůza.. Pak jsme čekali na bus a jeli jsme k metru na Nádraží Holešovice :) Pak až k Muzeu a vyšli jsme nahoru po schodech a tam Václavský náměstí! :D Já úplně: áá! :D Protože vidět to všechno na fotkách a pak ve skutečnosti je celkem hustý :D Pak jsme si dali rozchod.. mohli jsme po různých obchodech, na jídlo a taak.. :) Bylo to super! :D A NEJLEPŠÍ bylo,že jsme s kámoškou viděli v autě BENA CRISTOVAA! :D Já myslela,že se asi zblázním :D Koupili jsme si hlavně jídlo :D A oblečení ani boty žádný.. :( Pak jsme se sešli v jednom místě a šli jsme na metro... stála jsem hned u dvěří a bylo to bájo! :D A mě to děsně bavilo xD Dojeli jsme na Černý most a šli jsme do kina.. já teda na nic nešla ,protože nedávali nic co by mě bavilo.. tak jsem tam nejprve seděla a koukala na ukázky trailerů filmů ,který budou vysílat.. :D ..Pak jsme s jednou holkou šly dolů do obchodů.. :D A nejlepší bylo jak jsme pořád jezdily těma jezdícíma schodama xD A byl tam i výtah tak i ním.. :D A taky tam měli dokonalý záchody xD Hrála tam hudba a měli to tam krásně vybavený a vymalovaný :) Pak jsme jeli domů a dojeli jsme okolo 11, přišla jsem domů za 10 minut 11.. to si dost dobře pamatuju :D .. Celkově výlet dokonalej :) Pak sem dodám fotky ;) Mám jich dost tak některý upravím a dám je sem ;) A včera to bylo taky úža! :D Byly jsme s kámoškama venku ale to už je na dlouhý povídání :D Fotky sem dám potom taky některý ;) Tak se mějte a užívejte si víkendu a sluníčka ;) Já jdu dnes taky ven :)) Tak páá <3