Říjen 2011

POZASTAVUJU BLOG

28. října 2011 v 19:20 | KiKu$h :]* |  My Diary
Sorry,nemám vůbec čas.. Nemažte si mě prosím affs.. Zatím čáu..

Pár novinek :)

21. října 2011 v 18:39 | KiKu$h :]* |  My Diary
Ahoj :) Už mám konečně vybranou školu,na kterou chci jít :) Nebudu to tu psát ;) :D Doufám,že mi to vyjde :) Ve středu,čtvrtek,pátek máme podzimní prázky :) Vlastně jen středu a čtvrtek protože v pátek je svátek :D A ve středu se jdu fotit na občanku :P Chtěla jsem dnes,ale řekla jsem si,že to stačí v týdnu :D Tak mám nový bravo,teď se půjdu koukat na Simpsonovi a pak si dám na stěnu nový plakáty :) Jinak nevím co napsat..tak zase někdy,ahooj :)

Písnička o našem městě :D

11. října 2011 v 20:25 | KiKu$h :]* |  My Diary
Ahooj,objevila se nová písnička.. Toho jednoho kluka trochu znám,jen podle vidění ;D (odkaz TADY). Teď mě tu fakt moc neuvidíte..takže affs,prosím nemažte si mě.. Určitě se někdy najde čas a ozvu se vám ;) Ale teď fakt ne.. mám toho hodně.. škola,škola.. vlastně jen škola :D Všechno se to motá jen kolem školy.. A o víkendech většinou nemám čas.. v sobotu přijede brácha a bude tu do pondělka asi.. takže fajn :) Jinak..konečně Paramore nahráli Renegade ve studio verzi :) Ta písnička je fakt super :) No nic,jsem unavená,bolí mě hlava(ikdyž ta už mě trochu přešla) ..je to kvůli jedné osobě,asi na ní pořád myslím.. ale to je jedno.. ;) Mějte se,čáááu :))

Víkend :)*

8. října 2011 v 8:50 | KiKu$h :]* |  My Diary
Ahooooj. Včera jsem nakonec nakupovat nebyla :/ Dnes jdu ke kámošce :) Zítra se budu učit a musím si udělat referát do hudebky..budu mít na Britney Spears a k tomu písničku Till The World Ends :) Poslouchám a koukám na videa od Beth.. je krásná a nádherně zpívá :) Kdyžtak koukněte :)..http://www.youtube.com/user/BethOfficial ...Čááu :)

Žádný název článku.

5. října 2011 v 19:52 | KiKu$h :]* |  My Diary
Vůbec mě nenapadá název článku..
Včera jsme byli v těch Svitavách..ale bylo to úplně jinak než jsem si myslela.. :D...Dnes docela fajn den :) Ale chyběla mi jedna osoba.. :( Ale zítra bude zpět ve škole :) :D Měli jsme psát test ze zemáku z krajů ČR,ale jelikož hodně děcek chybělo tak to p.uč. posunula o další týden :D!! V pátek bych chtěla jít s mamkou do města..koupit si nový kalhoty :) V sobotu jsem domluvená se dvěma kámoškama tak snad to nějak stihnu :D Příští pátek přijede brácha :)) Zítra do půl 4..achjo..:D..Zítra chci udělat na oběd(ve škole nemám oběd-rybí filé :-! :D) nebo na večeři domácí hranolky :D Našla jsem na netu recept tak to chci zkusit :) Už nevím co napsat...neuvidíte mě tu moc často.. Čáááu ;)

Včerejšek byl úžasnej!!♥ :)

2. října 2011 v 16:09 | KiKu$h :]* |  My Diary


Ahooj :) Sice jsem říkala,že sem napíšu až po víkendu.. ale nějak se mi sem chce psát :) Včera to bylo úžasný :) Byli jsme ve Futuru a já jsem šla do kina na Auta 2 :)) Prostě lepší pohádka není a nebude :P Mají to tam úžasně udělaný.. to ozvučení,obraz,sedadla,atd..všechno prostě :D Hned jak to skončilo tak jsme jeli do Lidlu koupit pití a něco k jídlu a jeli jsme na zámek Hrádek u Nechanic :)) Mám nějaký fotky aspoň :D :) Pak jsme jeli k bráchovi a spali jsme tam(nepsala jsem to sem kvůli soukromí ;D)..A dnes ráno jsme jeli domů :) Byl to fakt úžasnej den :) Hlavně to kino :D To jsem si i sama užila :P V úterý se jedeme se třídou a s béčkem podívat do Svitav do středních škol :) Ale první tři hodiny se ještě učíme..ale to je v poho :D Teď si stahuju Nero.. potřebuju si vypálit filmy co tu mám v noťasu,protože tu nemám skoro vůbec volno :D Večer si stáhnu soundtrack k té pohádce.. mají tam dobrý písničky :) :DD Tak paa :)