Leden 2012

Tak zase po týdnu..

29. ledna 2012 v 15:25 | KiKu$h :]* |  My Diary
Ahooj,ten čas tak letí,že?! Ještě si úplně pamatuju jak jsem sem před týdnem psala článek :O :D..Pořád koukám na filmy s Cameronem Brightem :D..Kdýž on je tak úžasnej :DD..Dnes jsem si stáhla jeden díl 4400 ve kterým hrál,no dám sem fotku,taková změna-moc to z fotky ale nejde poznat :D Zatím jsem s ním viděla: Nový Měsíc,Zatmění,Milionové Vánoce,Děkujeme,že kouříte,4400-ten jeden díl,píšou že hrál i v Juno,ale neviděla jsem ho tam :D Ještě chci mrknout na Zběsilý útěk,Zrození,Osudový dotek,Americká aféra,možná Earth's Final Hours a hlavně až bude česky nebo aspoň s titulkama Little Glory a možná ještě nějaký :D :D Jsem blázen,já vím :D Časem si je postahuju a mrknu :D Zítra jdem možná na 7 zas na přípravu na přijímačky do matiky,ještě nevím jestli půjdu,nechce se mi.. ale tak pokud půjde kámoška tak půjdu i já :D V úterý na přípravu na příjimačky z češtiny si nepamatuju jestli bude na 7 :D Ve středu půjdem asi taky na 7-tanec na akademii,ve čtvrtek máme jen 5 hodin a pak zápis prvňáčků :) Ale já nejdu pomáhat :D A v pátek ,,pololetní prázdniny'' :D Už se těším :DD No nic,půjdu se učit :/.. Pokud někoho zajímá ta fotka tak c.č. ;) :D

A zase neděle..

22. ledna 2012 v 15:52 | KiKu$h :]* |  My Diary

Ahooj,už by mohly být zase nějaký prázdniny,že?! :D Třeba jarní <3 Zítra máme na 7 :/..Matika-příprava na přijímačky... Dnes jsem koukala na Step Up 3..konečně :D Super film :) Mám plakát,měla jsem ho stráášně dlouho pověsenej na zdi,ale nikdy jsem ten film neviděla :D Až dnes :DDD Teď si půjdu vypálit filmy :)) A pak učit :/ Jo a ty fialový vlasy..kašlu na to,možná MOŽNÁ fakt časem.. Na mě by to vypadalo fakt asi hrozně :D Mámě jsem to říkala a nedovolila mi to.. A nemám ráda velký změny..pak všichni drbaj jak vypadám hrozně.. Zůstanu u hnědé ;) Ještě jsem přidala některé věci do menu :) Tak čaveec ;))

Směr→Tv♥

21. ledna 2012 v 14:35 | KiKu$h :]* |  My Diary
Už to tu mám :) Co miluju v menu :) A děsně se mi to líbíí :D
14:35[Prima]-Dvanáct do tuctu 2
17:30[Nova]-Klik: Život na dálkové ovládání
20:00[Prima]-Let's Dance
:))

Nový vzhled.

21. ledna 2012 v 11:14 | KiKu$h :]* |  My Diary
Čavec :) Dala jsem tu nový vzhled ;) Jen obyč obrázek do záhlaví [ale je nádhernej<33] ,pozadí jsem nechala a dala jsem stránku doleva ;) Ještě chci dát do menu nějaký novinky jako např. Co miluju a tak :) A přidala jsem sem zase nějaké kusovky,abych měla větší návštěvnost ;))Nevím..

20. ledna 2012 v 15:33 | KiKu$h :]* |  My Diary


Čááu. Už ani nevím jestli mám nebo nemám pozastaveno,píšu sem totiž i tak.. Promiňte affs,na některých blogech jsem nebyla hodně dlouho :( Nemám čas :( Dnes nuda den,mám už několik dnů blbou náladu.. Asi jsem pořád zabouchlá do jednoho kluka,ale nikdy ho nedostanu :/ :( Dnes jsem měla jít s mamkou do města nakupovat,ale zas si to rozmyslela :// Za chvíli se staví kámoška(Heřman) :) Budem hrát Laru a stáhnu jí Photoshop :).. Pořád v něm neumím :D Mám na něco strašnou chuť :/ Ale máma mi zakázala brambůrky :/ :D No nic,tak za chvíli je tu,paa :)

Čauuuuuuuuuu! :D

14. ledna 2012 v 15:12 | KiKu$h :]* |  My Diary


Zdravím! :D Mám tu nový lay,fotky jsou mnou focené ;) Nudím seeee :/ Co je novýho? Dá se říct,že nic. Střední školy už mám vybrané, na jednu jdu na přijímačky na nečisto v březnu a pak na přijímačky v dubnu a na té druhé se přijímačky nebudou dělat,protože je to učební obor ;) Konečně je snííh! Sice bych spíš už jaro,ale aspoň budu/budeme s kámoškama mít co fotit :D Těším se na jaro Chtěla bych tento rok jezdit hodně na kole a chtěla bych kolečkový brusle,ale tyhle: fotka ;)) Dnes budu spát u kámošky,která bydlí o tři patra podemnou :D Mazec :D Jinak nuda no.. Kolem 5ti se půjdu vykoupat,najím se,nachystám se a v 7 půjdu už k Petě :) Těším se :)) Do budoucna bych chtěla fialový vlasy! ♥ No nic,jdu se nudit dál :D Čavec ;)