Květen 2012

Zítra spíme ve škole :D

31. května 2012 v 15:59 | KiKu$h :]* |  My Diary
Ahooj,vůbec nevím poslední dobou co psát.. nic se neděje.. :D No,měli jsme jet s tátou a tetou v neděli na Aviatickou pouť do Pardubic,ale nakonec ne.. Na začátku července by jsme měli jet do Prahy.. ach :) Strašně se těším :)) A zítra spíme ve škole,juchů :P Ale jen někteří z naší třídy,z béčka a z osmičky myslím.. Bude to cosi s naší partnerskou školou z Banské Štiavnice, taky budem hrát hry a kolem 22:00 půjdeme do bazénu :D:D Strašně bych chtěla zkusit skočit do toho bazénu ve tmě :D To by muselo být drsnýý :D Už se docela těším :) Jináč nic novýho asi ;) Tak ahoj..

Pouť včera suprová! Ale hokej ne :/

20. května 2012 v 10:00 | KiKu$h :]* |  My Diary
Ahoooj :) Včera jsem byla na pouti v Potštejně :) - dám do c.č. fotky ;) Byla jsem na autíčkách,na Twisteru a na velkým řetězáku(Star Flyer) :)) Bylo to suprácký :) Nejvíc užitý :) Pak jsme přijeli domů a uviděla jsem kámošku venku,tak jsem šla za ní a domluvily jsme se na venek.. Pak se stavila a šly jsme ven,u nás na zámku se měl promítat hokej,šly jsme tam(ještě s jinou kámoškou),ale to bylo asi vevnitř.. tak jsme šly domů a poslouchaly jsme u toho rádio,kde komentují hokej.. :D Potom jsme šly k nám koukat na hokej, já byla ještě na pc,protože jsem upravovala fotky z poutě a dávala jsem je na fb,ale ji to nebavilo,tak šla domů... No a nakonec jsme prohráli 3:1.. bulela jsem jak malá.. :/ Prostě mě to hrozně mrzelo,už jsme byli tak blízko.. najednou jsem strašně začala nenávidět Slováky.. :// Ale tak přeju jim to.. ikdyž.. já nevím.. je mi to jedno kdo vyhraje.. Snad dnes porazíme Finsko! Aspoň ten bronz vybojujem!
A teď fotky..

Kontrola affs

18. května 2012 v 19:35 | KiKu$h :]* |  Affs
Zjistila jsem,že mi sem skoro nikdo z affs nepíše a když napíšu,tak se neozývá,tak sem dávám konrolu,abych to trošku promazala :D Ukončím ji v pondělí a ten kdo se nenapíše,tak ho hned mažu..
Kikůšká,Martí,Paramorka a Ella sem nic psát nemusí,protože jsme kámošky i normálně ;)
Napište sem aspoň nějaký důvod nebo něco,proč by jsme měli být ještě affs.. ;)

Zduř! :D

18. května 2012 v 19:29 | KiKu$h :]* |  My Diary
Ahoooooj :) Jak se máte? A co děláte? Vidím,že sem už mé affs nechodí, asi udělám kontrolu,protože já jim píšu na blog,jestli jsme ještě affs a oni ani neodepíšou,takže ji sem dám hned po tomhle článku... Dnes jsme nebyli ve škole,pomáhali jsme připravovat výzdobu na májovou veselici a udělali jsme to do čtvrt na 12,ředitel nás vzal autem a šli jsme na oběd,pohodičkááá :D Pak jsme šly s kámoškou do obchodu a potkaly jsme druhou kámošku(se kterou jsem byla ještě teď venku)..:) Suprovej den.. a ještě k tomu jsme včera vyhráli nad Švédském.. joooooo!! :D Mám problémy s usínáním,takže jsem zase včera nemohla usnout,koukala jsem na první dvě třetiny a pak jsem si šla lehnout,ale prostě mi nešlo usnout,tak jsem šla ještě na záchod a táta se ještě koukal,tak jsem se nakoukla k němu do obýváku a bylo to 3:3... pak jak jsem šla ze záchodu,tak jsem viděla,že už do konce zbývá jen 5 minut,tak jsem se dokoukala,29 sekund před koncem Michálek!! Úplně supeeer! Už jsem moc nevnímala okolí,protože jsem už tak trošku spala,tak jsem se jen smála a táta se tam radoval :D Pak jsem šla spát a nějak jsem usnula no..:D Trošku jsem se rozepsala,dnes jsem docela ukecaná.. hehe :D A zítra jedu na pouť,úplně super období :) Mám se děsně fajn :) Pokud se mi nějaký fotky ze zítřka povedou,tak je sem určitě dám :) Strašně se těším :) A pak večer se bude fandit České republice proti Slovensku!!! :) Ještě sem dám fotky té kámošky,no..psala jsem o ní už několikrát tady.. :D A pak sem hned hodím tu kontrolu,tak pa :P
Jo a moje affs: Kikůšká,Martí,Paramorka a Ella sem nic psát nemusí,protože jsme kámošky i normálně ;)
P.S.: Má super tričko,taky bych chtěla mít Houmíka :) :D
c.č.

Fotosoutěž!

12. května 2012 v 18:53 | KiKu$h :]* |  Blog

Jsem ve fotosoutěži

Jestli se ti líbí tato fotka...


...tak mi dej prosím to se mi líbí zde:
http://fotofestivalmt.cz/fotosoutez/
Děkuji moc všem! :))


Fotky z 8.a 9.5.

12. května 2012 v 16:13 | KiKu$h :]* |  Photo
Přidávám vám sem fotky :) Klidně pište názory :)