Červen 2012

Všechno jednou končí..

29. června 2012 v 15:12 | KiKu$h :]* |  My Diary

Ahoj.. No nevím ani jakou mám mít náladu.. na jednu stranu začínají prázdniny ale na druhou stranu už nikdy neuvidím pohromadě svoji třídu.. :( Dnes jsem nebrečela, což mě překvapilo.. :D Ve škole skoro.. ale nějak jsem to zadržela, potom kámoška brečela, když jsme šly z oběda domů a já jsem si dělala srandu z toho, že chci abych brečela, že to ze sebe nějak vytlačím :D Stejně to nešlo :D Od p.učitelky jsme dostali takové menší dárečky.. já jsem dostala řetízek s růženínem :) Mám s ní i fotku :)) A s holkama nás mamka taky fotila před muzeem :) Jo.. a taky mám fotku s.. no jedním klukem, který se mi líbí už od 7.třídy.. :// :) :D Achjo.. a teď už ho neuvidím :( Strašně divný pocit.. :( Tak teď známky... mám tři trojky(p.učitelka mi měla dát 3,ale dala mi 2,no ještě že tak.. :D) a zlepšila jsem si jednu trojku na dvojku :),šest dvojek a zbytek jedničky.. :) Já myslím, že na 9.třídu dobrý :D:D Ve 4 půjdeme na bowling a potom ke kámošce na zahradu opíkat a tak :) Ale v 9 musím domů.. Tak já se jdu chystat,hoj..

Na rychlo.. :)

27. června 2012 v 18:34 | KiKu$h :]* |  My Diary

Čauky :) No napíšu sem, co proběhlo tento víkend.. V pondělí jsme měli branný den, ale okolo půl 12 jsme šli na generálku na akademii, jen jednou jsme to zatancovaly.. pak jsme už šly na oběd a pak jsem byla doma, koukala jsem na tv, pak jsem šla na chvilku ke kámošce a pak do města(koupila jsem si nový kraťasy a boty). A ve 4 jsme se pak sešly s kámoškama a šly jsme na akademii. :) V úterý jsme měli Rozloučení deváťáků ze všech škol v M.T. na zámku.. Dnes se u nás konala ,,velká akce'' - Obejmutí města.. no, bylo to divný :D Postavili jsme se všechny děcka ze všech škol a gymnázia v M.T. kolem náměstí a nejspíš nás nějak zvrchu vyfotili, ale žádnej vrtulník či co jsme neviděli.. :D Zítra jdeme na generálku na Rozloučení deváťáků do muzea a v pátek to Rozloučení a pak výzo.. A odpoledne potom jdeme na bowling a ke kámošce opíkat a tak :) Nechci tuhle školu opustit.. mám ji hrozně ráda... :((( Po některých lidech se mi bude hodně stýskat.. to si v pátek pobrečíme :') Já budu určitě brečet, už dnes jsem trochu brečela cestou na oběd po tom, co učitelka řekla, že už jsme ve třídě naposledy(když nepočítáme vydávání vysvědčení) .. :( Pak mě kámoška utěšovala, jen mi kápla slza :D V pátek to bude horší... No nic,jdu koukat na Simpsonovi a na Kdo přežije: Cookovy ostrovy ;) Tak se mějte, a užijte si poslední dny ve škole :P

16.6.2012

17. června 2012 v 11:32 | KiKu$h :]* |  Photo
Nejvíc jsem se do toho foťáku zamilovala♥ Začalo mě bavit focení lidí :) Tady jsou fotky ze včerejška :) Teď budu obědvat a potom pojedeme do té Litomyšle :) Jsem na ty fotky hrdá♥ :))

15.6.2012

17. června 2012 v 11:15 | KiKu$h :]* |  Photo

Vůně splněného snu♥

15. června 2012 v 19:02 | KiKu$h :]* |  My Diary
Zrcadlovka mi dneska přišla :P Konečněěě! :) Už jsem se bála,že dnes nepřijde,ale nakonec jo :) Jsem se málem zbláznila,když mamce zavolala PPL :D Byla jsem ho dnes hned vyzkoušet.. a mám konečně nádherný čistý fotky :) Dnes jsem byla s kámoškama Terkou a Kikou a zítra jdeme zase fotit s kámoškama Terkou a Peťou :) Strašně moc se těšíím! Hrozně mě to baví! :D A v neděli mi táta řekl,že pojedeme do Litomyšle.. haaaaa! :D A potom cestou do Svitav na nákupy :) Takže nabitej víkend.. to je super :) Teď přidám pár fotek a půjdu se koukat na tv :)
c.č.

3 týdny♥

10. června 2012 v 17:53 | KiKu$h :]* |  My Diary

Ááááá♥ Tři týdny do prázdnin! :D Já se těšííím :) Hned na začátku nejspíš pojedem do Prahy,po památkách se projdem :) To hlavní,proč tu píšu je zrcadlovka!! Budu mít nakonec Canona EOS 550D :) Už ho zítra snad asi budeme objednávat.. už je totiž skoro všude doprodej a my ho chceme ještě od megapixelu,tak snad to ještě stihnem :/ :) Mamka to teda ještě musí pořádně probrat s tátou :D Ale já myslím,že to dovolí :) V pátek hned valíme s kámoškou ven,já se děsně těším :) Ale asi půjdu už dřív,ikdyž teď máme hodně testů.. :// Zítra čtvrtletku z matiky a z chemie :/ V úterý teda nevím.. snad nic a ve středu pololetku ze zemáku.. A možná ještě ve čtvrtek z přírodopisu,hodně hodin nám odpadlo.. Tento týden ještě přežít a pak už snad budeme mít klid :) To je taky jeden z důvodů proč se těším na pátek.. :) Ale hlavně na focení :)) Asi mi bude dlouho trvat,než se ji naučím ovládat.. už na té kámoščiné jsem nevěla co a jak.. takžeee :D Uvidíme no :D A v pátek jsem měla ve škole foťák,fotím do almanachu.. to byla prdel fotit třídu :D Prej foť momentky,ale někteří si zakrývali obličeje :D Zítra ho beru zase :) Vyfotíme naši společnou fotku,máme sice od fotografky,ale ta je taková profesionálnější :D No,nevím jestli mám vzít stativ,ale asi na něj kašlu... :D By bylo už trošku trapný brát velkej stativ :D:D No nííc,já se jdu učit zas :/ Tak ahooj.. :)

Víkend :)

3. června 2012 v 16:44 | KiKu$h :]* |  My Diary

Čavký :D Z pátku na sobotu jsme teda spali ve škole,bylo to fáájn :) Až na to spaní teda.. jsem naspala jen tak kolem 4-5 hodin :/ .. A normálně spím 10 hodin,jsem hroznej spáč no :D Hráli jsme hry a u toho jsme volali přes skype se Slovákama :D A potom po 11 jsme šli do bazénu.. byla studená voda(jako vždycky)..ale vlezla jsem tam :D Jen tak jsem tam plavala a pak jsme hráli voleybal a to už jsem se trochu zahřála.. pak mi ta voda připadala teploučká :DD Pak jsme šli kolem 12 spát,ale stejně jsme ještě kecaly... učitelka u nás hodněkrát byla,protože jsme byly prý hodně slyšet :D Trvalo mi než jsem usnula no.. a v 7 jsme vstávali..děs :D.. Doma jsem pak ležela celý zbytek dne u telky :D Byla u nás ségra taky včera.. Ale na oběd jsme měli sekanou.. nesnáším :/ Ale dala se jíst :D... A dnes jsme měli zase vepřový na hořčici.. mňam :D Taky jsme dneska byli s taťkou nakupovat :)) A zítra zase do školy.. achjoo :D Ale to spaní bylo fajn :) Užívejte si ještě chladna,protože v létě(si myslím) bude zase každý mrčet,jak chce zimu :D Já teda určitě budu :D A v zimě chce zase každý léto.. už je to tak :D Nejlepší je jaro,takových 24-25°C.. :) Tak ahoj :)