Červenec 2012

Konečně léto! :D

25. července 2012 v 12:05 | KiKu$h :]* |  My Diary


Čaukýý :) Včera jsme měly my Kikiny svátek :D :P No,dostala jsem jen bonbonieru od dědy :) Včera mi zase zavolala kámoška Anča,jestli nemám čas,tak jsem šla s ní ven :) Kika čas neměla,tak jsme byly jen my dvě :) Dnes jdeme zase spolu,ale dnes už tak hezky není.. ale tak aspoň není takový vedro :D Teď už mě tu moc neočekávejte, slzí mi oko, každý den když jsem u pc nebo u tv :/ Takže radši už budu dělat jiný věci a chodit víc ven.. Včera mi táta udělal k véči bramboráky,mňaam :) Ale večer mě bolel žaludek a teď mě zase bolí :(( Ale pochutnala jsem si :D Už nevím co napsat,nic moc novýho není.. ;)) Tak čůs :P

Bramborááák :D

21. července 2012 v 16:12 | KiKu$h :]* |  My Diary

Čavec,teď jsem většinou doma nebo venku s kámoškama :) Před chvílí jsem byla venku s mamkou,fotily jsme berušky,bělásky,kobylky,kytky,no všechno možný :D Včera jsem si stáhla Super náhradníka.. ještě jsem ten film předtím neviděla a musím říct,že super!! :) A dnes jsem si stáhla Navždy spolu.. taky moc pěknej film :) Jinak asi nic novýho,včera jsem fotila kámošku jak ,,bublifukovala'' :D Vím,že samochvála smrdí,ale myslím,že se mi ty fotky obzvlášť povedly!! :D Podívejte se sem: http://www.facebook.com/pages/KF-photography/192439964177091 ..Teď už povalím na Moravskotřebovský bramborák :) Fesťák.. bude tu Lucie Dobrovodská z Hlasu ČS :) No..tak já se půjdu najíst a pak o půl půjdu,tak se mějte :))

Fotky z Prahy :)

7. července 2012 v 16:21 | KiKu$h :]* |  Photo
Bylo skvěle! :) Ale měla jsem boty na malým podpatku,takže nohy pěkně bolely.. :D c.č.

Zítra→Praha♥

4. července 2012 v 17:38 | KiKu$h :]* |  My Diary

Jupíjooouuu! Zítra pojedeme vlakem s mamkou a taťkou do Prahýý :) Po památkách.. :) Jedeme hned brzo ráno,abychom toho co nejvíc stihli :) Už se strašně těšííím :D Ale i na tu cestu vlakem :D Miluju cestování♥ Dnes se táta koukal a pak mi ukazoval fotky z Kanárských ostrovů(tam mi byly 3 roky) a fotky z Prahy(jsem ani nevěděla,že jsem byla na Karlově mostě! :D).. No nic,jinak asi nic novýho,jen,že jsem znovu obnovila stránku na facebooku,protože mi blbne přidávání fotek na můj normální profil.. A i tak mě to zas trochu chytlo :D Tak kdyžtak koukněte..
http://www.facebook.com/pages/KF-photography/192439964177091
Už poslouchám E2 víc jako 8 hodin,juj :D Musím se jít vykoupat,pak zkouknu Simpsonovi a Kdo přežije a povalím spát,budu stávat okolo 6 hodin :/ :D Budu mrtvá..
Pokud to nevíte: Tenhle klip se natáčel v Praze,ale asi jste si všimli :D + Vystupuje v něm Briana Evigan ze Step Up 2 :) Miluju Prahu,i tu písničku♥
Tak bye :D

+Včerejší bouřka → c.č.