Září 2012

Blow me one last kiss♥

23. září 2012 v 17:56 | KiKu$h :]* |  My Diary


Čáuky :) Tak už skoro měsíc pryč,ani mi to nepřijde.. už mi to přijde jako delší doba..asi ty lidi ze třídy znám už dost dobře a zvykla jsem si už na ně :D Takže to je fajn :) Jinak jak jsme byli v Olomouci.. super den :) Víc jsem se s těma lidma sblížila :) Sedím tu.. a přemýšlím co mám vlastně napsat..mám toho hodně,ale nemám nějak náladu... Už aby byl čtvrtek :D Jen kvůli pár lidem se do školy těším.. :) Ale na učení vůbec :/ Zítra a v úterý do 4! :/ Fuj :// Teď pořád a pořád poslouchám P!nk ♥ Je prostě nejlepšííí ♥ Minulou neděli jsem soutěžila na E2 o celou její diskografii,ale ani jednou mi to nevzali :/ 2x málem,jednou jsem byla v tunelu do SY a už mi to vytáčelo,ale asi nebyl signál :D Nasrááát :D :/ Čekááám na signááál :D:D Nightwooork! :D Joo.. chtěla bych někdy na jejich koncert.. mohli by přijet k nám týjo..to by bylo bombovýý!!♥ :D Nojo to jsem trošku odbočila :D Teď jsem se docela zažrala do obrázků galaxie.. dám sem novej vzhled ;) S tím nějakým obrázkem galaxie :D Ve škole učitel(jako na mě): Kristýna,jako naše hlavní fotografka.. áá dobrej pocit jsem měla :D To fakt nešlo mít lepší :D Mám toho učitele fakt ráda :) Ještě k tomu bydlí kousek ode mě... ukazoval nám fotky a on prej: Tady mimochodem bydlím... a já: Já taky :D:D Všichni výtlem tak troškůů :D A dnes jsem se koukala na Hlavu rodiny..dávali na Primě :) A příští neděli dávají i dvojku :) No nic,tak já jdu na ten vzhled a pak se ještě naučit ajinu a něminu,mějte se... :)

Fotky z Olomouce!

21. září 2012 v 15:49 | KiKu$h :]* |  Photo

--->>

T
y fotky s opičkama se mi povedly si myslím :)

Konečně pátek!!! :D

14. září 2012 v 16:45 | KiKu$h :]* |  My Diary

Ááá konečněěě :D Tento týden byl v pohodě,ikdyž jsem měla ve třídě službu :D Včera jsem byla(jako první) zkoušená z angličtiny.. měli jsme za dú připravit si vyprávění o rodině.. a dostala jsem 1/2! :D Dobře já!! :D Ani jsem nebyla tak moc nervózní jako vždycky.. :) Středa byla nejlepší den v týdnu!! :D Měla jsem super náladu a viděly jsme s holkama ve škole jednoho pěknýho kluka.. znala jsem ho už trošku.. a on na nás tak pěkně koukal :D Hned jsem ho musela najít na fb! A našla jsem ho za chvilku :D Ani jsem nevěděla jeho jméno!! :D Jsem prostě dobrááá :D Taky jsme měli včera tělák.. no to teda bylo :D Bolí mě nohyyy :( :D Ve čtvrtek jedeme do Olomouce se třídou :) Budeme si ,,hrát na průvodce'' :D Ááá bojím se :D Máme se naučit referát o nějaké památce(my máme Olomoucký hrad) a potom to budeme v Olomouci říkat :D Jaj :D A taky půjdeme do Zoo :) Takže nafotím fotky!! Těšte se :)) No budu pořád někde jezdit.. v tomto roce pojedeme ještě do Prahy,Pardubic,Brna a do Něměcka a Rakouska :D To je úúúža :D Zatím škola v pohodě :) Učitelé až na pár vyjímek fajn :) Třída taky na pár vyjímek dobrá :D A dneska jsme šly s Kikinou(spolužačkou) po obědě do parku a zahlídly jsme Terku :) Tak šla za náma,pak jsme šly s Kikinou na bus,jenže od nemocnice to nějak nejelo tak jsme šly na druhou zastávku :D Pak jsme s ní počkaly a šly jsme domů :D Tak čáuute :P Jo a ještě jsem v sobotu na neděli spala u Petry,takže se těším až se dnes pořádně vyspím :D P.S.: Ta písnička je úžasná!!

Moc mě tu nečekejte..

4. září 2012 v 18:23 | KiKu$h :]* |  My Diary


Ahooj.. dnes jsem pochopila,že se budu muset vážně HODNĚ snažit a učit se,abych udělala maturitu.. mám další kámošku,super :) Jmenuje se taky Kristýna,hehe :D Dnes jsme šli do jídelny a tam nám nějakej chlap povídal o hasičích... nůůdáá.. myslím,že ho nikdo neposlouchal :D Pak jsme šli do tělocvičny a pak do druhé budovy pro učebnice(jen 3-čekala jsem víc :D)..pak jsme šli zase do školy a rozdávali jsme si studejní průkazy,kódy na elektronický žákovský a tak.. Zítra nám bude říkat školní řád(achjo to zas bude),pak půjdeme do knihovny(achjo achjo)..oni jsou tu skoro všichni na intru,takže to tu neznaj,jenže já,která tu žije 15 let se bude pěkně nudit.. ale tak na druhou stranu se ještě neučíme tak si to budu užívat :D:D A od čtvrtka se už normálně učíme.. achjo.. mrzí mě,že nepojedeme na žádnej adapťák.. je to divný víc jak půlku třídy neznát.. Ale tak mám 3 kámošky a jsou moc fajn :) Tak já půjdu do vany a pak k tv,páá ;)

První den v září

1. září 2012 v 20:14 | KiKu$h :]* |  My Diary


Ahoojte :) Dnes jsem se měla fajn :) Venku sice byla velká zima,takže jsem se těšila domů a taky jsem měla hroznej hlad,ale bylo fajn :) Nejprve jsem byla venku jen s Peťou-nafotila jsem s ní fotky a pak jsme se stavily pro Žížka,šly jsme do Penny,pak do města a pak jsme se rozhodly,že půjdeme k zámku a fotily jsme :) Mám plno fotek a myslím,že se docela povedly :) Mám z nich radost :) Koukněte na fotostránku na fb ;)) Ták,už nás to čeká..už jen zítra a pak :X ..zítra asi pojedeme na nákupy a budu si muset něco málo zopakovat do školy.. Ále tak už se docela těším :D Co doma pořád.. už jsem se docela nudila,ale nestihli jsme s tátou ty Pastviny jak jsme chtěli jet :( Tak někdy příště.. Stejně si to tu nikdo nečte,takže já to zakončím ;) A už tu články nečekejte moc často,nebudu mít asi moc čas kvůli škole,budu se pořádně snažit,abych byla co nejlepší :D Mrkněte prosím na tu fotostránku,budu hroozně ráda ;)) Čauté :P
P.S.: Ta písnička je úža :)