Prosinec 2014

What Are You Waiting For?...

18. prosince 2014 v 15:46 | KiKu$h :]* |  My Diary
Ahooojte, nevěděla jsem, co napsat jako název článku. Zítra tu máme poslední den a pak už vánoční prázdniny, juchůů! :) Zítra máme praxi, tak jako každý týden, žádný třídní den, ne ne :/ Tento týden byl opravdu náročný ohledně testů, nesnáším dohánění na poslední chvíli, ale konečně mám klid a můžu odpočívat :)
9.12.2014 jsem dostala můj největší dárek těchto Vánoc (a asi i poslední, to nevím)... lístek na Nickelback do Prahy! JOJOJOJOJOJOJOJOJO! Pořád tomu nemůžu uvěřiiiit :)) Na stání u pódia, doufám, že aspoň něco uvidím, jsem totiž prcek, fakt mě to štve :D a 27. mám osmnáctiny, tak doufám, že ještě něco dostanu.. ale tak co, ten nejlepší dárek už mám :)) V pondělí 22. přijede ségra s rodinou a brácha se švagrovou a budeme slavit moje narozeniny, budu mít dort, po několika letech :D!
Dnes jsme byli v kině 3. a 4. hodinu na filmu Vejška, ale jo byl to zajímavý film, o realitě.. v našem kině jsem nebyla asi 5 let, rekonstruovali ho, takže jsem tam byla poprvé po rekonstrukci.. a ten obraz je vážně nádherný, i zvuk je docela fajn :) Do školy nám místo šaten dali konečně skříňky, a jsou dobrý, žlutý, červený a někde i šedý.. mám žlutou, chtěla jsem teda červenou, ale i žlutá je pěkná :D :)
Už nevím co bych napsala, snad jen Veselé Vánoce a Šťasný nový rok! :)